Karadžić osuđen na doživotnu robiju

Vasa procena za drugostpenu presudu je:

  • ponistenje presude

  • ista

  • preinacena (smanjenje)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Oduvek!

BiH NIKADA nije bila Srbija!

БиХ је одувек српска територија. О томе је још Карло Велики писао. О томе се зна и у Ватикану. То твоје оскудно знање је твој проблем. Зато ти је мој савет да читаш што више књига ....
Читај књиге блајби ... читај књиге .... читај књиге .... јер знаш како се каже .... "што више књига прочиташ мање си глуп".
 
Šaljem ti jedan poljubac bratstva i jedinstva!

E, toga smo makar sigurni da više neće biti. Vidiš i sam da te ne podnosimo, niti bilo šta tvoje, baš kao što ni loj ne podnosi nas. Mlađi naraštaji koji će možda zaboraviti šta se dešavalo mogu da se druže samo po Kanadama i Amerikama, a ovde će jaz biti kopan dublje, dok na kraju ne dobije oblik granice između 23 posto i Velike Srbije.
 
БиХ је одувек српска територија. О томе је још Карло Велики писао. О томе се зна и у Ватикану. То твоје оскудно знање је твој проблем. Зато ти је мој савет да читаш што више књига ....
Читај књиге блајби ... читај књиге .... читај књиге .... јер знаш како се каже .... "што више књига прочиташ мање си глуп".

APSOUTNO NIKADA BIH NIJE BILA TERITORIJA SRBIJE!

NI-KA-DA!


Manite se zastranjivanja i ludovanja....
 
Rekoh. Vi. Hoćemo li o tome kako su prijetili mom pokojnom ocu? Ili o tome kako su vaše paravojske išle od stana do stana i prebijale Srbe?

Pričaj mi, volio bih da čujem. Iz Tuzle se nijedan nije nasilno odselio nego na nagovor SDS-a koji je u hotelu Tuzla imao zakazano za 16.5.92. godine proglašenje srpske opštine Tuzla.. Ali, otkazano je do daljnjeg :)
 
Ja bih kucao, ali ne s tobom....Da smo ostali na samo, ili bi ti vikao, "sam Slovenc, moj babo se kliče Džemo" haha

O tome kad se vidimo, ovako preko neta možeš da budeš Rambo i Roki u isto vreme. Ali ako pogledamo realno, vas milion i po nesposobnog loja (a kako kažete i nenaoružanog) protiv osam miliona Srba, nemate baš neke šanse da preživite. Eventualno nekoliko sati...
 

Back
Top