Kao sa drugom u stanu

topmodelsica:
Shta mislite o takvoj vezi, gde dvoje, dechko i devojka, dele stan i krevet a inache opushteno, zive isto kao shto bi ziveli da zive sa drugom ili sa drugaricom u stanu.Da li znate neko dvoje koji tako zive? Kakvi su im planovi? Vole li se? Shta se pricha za njih?
Pitanje je malo čudno za naše prostore! Ali ako im je lepo tako, njihova stvar! :wink:
 
Ako hoce neki decko da zivi sa mnom tako kao sto zivi moj tata sa mnom, da ja imam pravo na stan, da stan bude moj, i da imam punu slobodu, i da nikad ne ostanem trudna, mozemo samo da izbacimo udaranje a da ubacimo malo seksa, ja cu, biti indiferentna, a on moze samo da dobije. Sve sto je trebalo da uradi to je da proda sumu, njive, ocevinu, dedovinu i da kupi jedan mali stan za mene i njega. Sad mi je lepse ovde, necu vise da se cimam oko nekog decka kad su glupi, nece nikad moci da ukapiraju ni da veruju sta mi treba, ni jedan.
 
Dakle, modelsice-jedini nacin da imash ponovo svoju slobodu i da se izvucesh iz skucenog zivotnog prostora i vremena je da se odselish od roditelja. Ali to si vec shvatila. Problem je sto zavisish od njih. Da bi bila nezavisna, morash da se odselish ali tako sto necesh zavisiti od nekog drugog. I to si vec shvatila. Bajke su losha stvar.Nece doci princ da te izbavi. Ni u vidu mafijasha, ni u vidu muza, ni u vidu drugara sa kojim delish "kao" stan a ipak treba da mu dash nesto zauzvrat.Nijedan mushkarac ti ne moze pomoci u tvojoj situaciji. Nema carobnog stapica ni precica. Sva lepota i izgled ovog sveta tu ne pomaze. A i nista nisi uradila ako ostanesh u istom polozaju kao dosada -samo sa drugim "tamnicarem"-zamenicesh roditelje na toj poziciji nekim mushkarcem-ali uloga ostaje ista: da brinu o tebi i snose odgovornost za tvoj zivot. To je bezbrizan i dokon nacin zivota ali je cena stravicna:cena je sloboda i pravo na sopstvenu licnost i odluke.
Da bi reshila svoj problem koji te ocito gushi pa bezish na ove prostore, morash poceti da RADISH. Bilo sta, samo da imash svoj dinar. Za pocetak. Koliko god da je malo-zaradila si komadic licne slobode i pravo da mastas o sopstvenom zivotu na osnovu sopstvenih snaga i rada.
 

Back
Top