Kao sa drugom u stanu

topmodelsica:
Stvarno cu se zapitati gde si bio. :D Treba da mi posvetish 100% svojih noci, mozda 99%, zato i hocu taj stan da delimo.Ali kad te budem pitala da li ima neka druga ti cesh vrlo lako nauchiti napamet kako treba da odgovorish "nema".
OK, a preko dana je OK ako nisam kuci, dok preko noci moram biti? Jos samo jedno: Volis li da gledas poruke na mobilnom tvog decka?
 
Silent Bob:
OK, a preko dana je OK ako nisam kuci, dok preko noci moram biti? Jos samo jedno: Volis li da gledas poruke na mobilnom tvog decka?
Preko noci morash biti kod kuce, a svakako uvek dostupan. Poruke ne, mozda ponekad ako mi padne na pamet, meni svashta padne na pamet kad mi je dosadno, i to da znash.Mozda pozelim da zezam neku fuficu.Mozda ti uzmem telefon kad je neka zurka pa je sve mnogo opushteno....
 
topmodelsica:
Preko noci morash biti kod kuce a svakako uvek dostupan. Poruke ne, mozda ponekad ako mi padne na pamet, meni svashta padne na pamet kad mi je dosadno, i to da znash.Mozda pozelim da zezam neku fuficu.
Posto si rekla da si ljubomorna, zar nebi bila ljubomorna da nadjes poruku ovog tipa:

"Volim te najvise na svetu, vidimo se danas oko 15.00h. Pozdrav ljubavi moja jedina"

Jel bi bila ljubomorna?
 
Silent Bob:
Posto si rekla da si ljubomorna, zar nebi bila ljubomorna da nadjes poruku ovog tipa:

"Volim te najvise na svetu, vidimo se danas oko 15.00h. Pozdrav ljubavi moja jedina"

Jel bi bila ljubomorna?

Oh Boze, pa ne. :D To su normalne poruke, shta ce te devojke da mu pishu ako nece tako neshto? Shta drugo ochekujem? Da ce da mu se potpisuju mushkim imenom? :-D
 
topmodelsica:
Zato, kad ja pochnem da govorim bizarne stvari to samo znachi da su me matorci saterali u coshak. :D A kako to odjednom ne volim te vishe? I zar su tebi vazne moje emocije?
Ljubav... lako pocne, jos lakse se zavrsi... Pa ako rodis dete vazno je da li dete odrasta u stalnom sukobu i svadjanju ili ljubavi. Mislim, veze i casual sex su jedno, ipak dete je totalno drugo...
 
topmodelsica:
Mislila sam da bi mogao da me pitash kome ce onda da pripadne dete.
U je, jos se nismo ni upoznali a ti vec razmisljas kom ce dete... (sad zamisli ovde neki smajli)

Ako te bas interesuje, pitao sam te jer me zaista interesuje zasto se krijes pod maskom bezosecajnosti i zlobnice, kad nisi takva? Verovatno si bila povredjena pre, pa se bojis da budes opet? Mislim, pogledaj svoje postove na pocetku tema, pa pogledaj na kraju... kao da je u pitanju neka sasvim druga osoba? Mozda gresim?
 
Silent Bob:
U je, jos se nismo ni upoznali a ti vec razmisljas kom ce dete... (sad zamisli ovde neki smajli)

Ako te bas interesuje, pitao sam te jer me zaista interesuje zasto se krijes pod maskom bezosecajnosti i zlobnice, kad nisi takva? Verovatno si bila povredjena pre, pa se bojis da budes opet? Mislim, pogledaj svoje postove na pocetku tema, pa pogledaj na kraju... kao da je u pitanju neka sasvim druga osoba? Mozda gresim?

Kako druga osoba? Pitala sam da mi pishete o takvim ljudima da bih videla kako ja da radim, da se uchim na tudjim greshkama, i da uchim od onih koji vec neshto znaju o tome.Povredjena sam bila kad sam bila malo dete :D , i to zato shto su me mnogo bili razmazili, sve su mi ugadjali, obilazili smo po 3 grada da mi nadju patikice koje ja hocu, a imala sam samo 4 godine, i josh razne stvari, a onda su odjednom, odluchili da su me mnogo razmazili i da treba da me prevaspitavaju, to je mene jako povredilo.To je bilo pre 20 godina, mislish da sam zbog toga bezosecajna prema drugima?
 
topmodelsica:
Kako druga osoba? Pitala sam da mi pishete o takvim ljudima da bih videla kako ja da radim, da se uchim na tudjim greshkama, i da uchim od onih koji vec neshto znaju o tome.Povredjena sam bila kad sam bila malo dete :D , i to zato shto su me mnogo bili razmazili, sve su mi ugadjali, obilazili smo po 3 grada da mi nadju patikice koje ja hocu, a imala sam samo 4 godine, i josh razne stvari, a onda su odjednom, odluchili da su me mnogo razmazili i da treba da me prevaspitavaju, to je mene jako povredilo.To je bilo pre 20 godina, mislish da sam zbog toga bezosecajna prema drugima?
Nisi, vec takva se predstavljas pred drugima... klasican slucaj... Frojd je cudo...

hahahaha

Pozdrav!
 

Back
Top