kandide

Da li vam je neko od doktora rekao da je neophodno drzati odredjenu ali STRIKTNU dijetu kako bi se kontrolisala kandida u crevima?
To je prvi uslov u lecenju crevne kandidijaze pa sve ostalo.
 
Eto,nisam procitala dobro,ja sam mislila da je crevna kandida nadovezana na nokatnu.U medjuvremenu se gurnula i vaginalna....kandida,ko kandida...vlada svim fizioloskim otvorima :):)
 
?:
meni se cini da imam to u pupku. secam se da je bila tema o smrdljivom pupku ali ne uspevam da je pronadjem. sta da radim? sigurno imam neke gljivice u pupku a i krvario je kad sam ga malo cackala. to je novo (inace imam neke gljivice izmedju nogu, znaci vaginalni deo i analni)
jel imas i na glavi?izmedju dlaka? show :?:
 
reunion:
Imam dobra iskustva sa ruskom alternativnom medicinom.U pitanju je "Mumijo". Moja prijateljica je imala upravo kandidu na noktu koju je za kratko vreme resila sa tim preparatom tj. "Mumijo" u formi masti. Ima ga u nekim privatnim apotekama. Biljnog je porekla (ali efikasan) ali ne moze da skodi.
mumuje ...postoje i u tabletama...ali ako se malo bolje raspitate ili procitate vrlo su opasne...i ne treba ih koristiti bez nadzora strucnog lica tj. lekara...uticu na mnoge funkcije..i ja ti to ne bih preporucila da koristis bez predhodnog konsultovanja sa lekarom...inace nisam za bilo koji vid narodnog lecenja sem uzimanja nekih cajeva npr....pogotovu da mazes bilo sta na vec postojecu kandidu...pitanje je kako ta gljiva reaguje sa nikim sastojcima iz bilo koje kreme, masti i sl
idi kod lekara :D
 

Back
Top