KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
elem,nashla sam prodavnicu u mom komshiluku :lol:
shatori za 4 osobe kostaju od 13 hiljada pa nadalje...a ovi za dve osobe manje
imaju i jastuke i vrece za spavanje....imaju sve
shatori su italijanski...naruchuju se
 
Jel kampovao neko letos?
Na Zaovinskom jezeru, bilo je ok.
Sator je za tri osobe.


mi2pg6.jpg


:bye:
 
Poslednja izmena:
Kad ides od Budve, prva, druga krivina od table Sveti Stefan stoji OGROMNA tabla na kojoj pise Crvena glavica. Za nas dve dnevno sa kolima, strujom i svim ostalim taksama bilo je 15 evra :zurka:. Jedino sto je mokri cvor onako, ima tri tusa napolju a samo jedan ima zavesu :vatromet: no, to je maltene moja jedina zamerka. Ima dosta drveca, kamp je prilicno veliki, plaze ispod (a ima ih 6,7) su bas bas lepe (mada, vecina nudistickih :tease:). Prilicno je mirno (ja sam se bas iznenadila s obzirom na blizinu Budve) i priroda je bas, bas lepa. Budva je, kao sto rekoh, blizu sto je super u smislu nabavke klope a i izlaska, ko voli tako i tamo. Moja preporuka, ako vec hocete u Budvu u izlazak, kafic Casper u Starom gradu. Klopa je sjajna u Miloceru u piceriji na plazi i u konobi "More" (picerija i konoba su jedna pored druge). Ako ste kolima, kao sto smo mi bile, mozete da picite po celoj obali, mi smo stalno menjale plaze. Bigovo je isto super mestasce, Slike ne znam kako da postavim :cao:
 
Planiram sa drustvom da idem u Buljarice sad pocetkom avgusta u kamp Maslina, pa me interesuju kakva su iskustva, ukoliko je neko bio i da li ima neke slike koje bi postavio. Neki ce u kucice, a neki u satore. Kad se vratim svakako cu vas obavestiti kako je bilo, da znate ;)
 
Planiram sa drustvom da idem u Buljarice sad pocetkom avgusta u kamp Maslina, pa me interesuju kakva su iskustva, ukoliko je neko bio i da li ima neke slike koje bi postavio. Neki ce u kucice, a neki u satore. Kad se vratim svakako cu vas obavestiti kako je bilo, da znate ;)

ako je rec o kampu prva ulicica levo kad se silazi sa magistrale u buljaricama, tamo skoro nema mesta gde nema hlada, doduse ima mnogo prikolica i one se ne pomeraju

bio sam dva puta za prosle tri godine

ali, ja sam i kamper i planinar, tako da mi takvo letovanje i ta sloboda prija, doduse boravio sam u uredjenim prikolicama sa terasicom, sporetom napolju, friziderom, nastresnicom i garniturom za sedenje

ako si navikao na kamperske uslove, ne razmisljaj, samo pici. ali, ako ti je saputnik/saputnica nezna osoba - ne znam bas

u samoim buljaricama prosle godine su bile dve dobro snabdevene samoposluge

ja sam, ipak, picio kolima svaki dan, od ade bojane do njivica, tako da sam se snabdevao usput u obliznjem petrovcu, ima sjajna samoposluga, lep pijac sa domacom lozom, a i lekar je blizu

preporucujem plazu ploce, prodjes budvu, pa skrenes ka jazu, prodjes jaz, trsteno, i samo pravo. mada su obe plaze isto za preporuku. ima jos toga dosta, ali plave horizonte i plazu lucice ne preporucujem, prljavo, je bilo

ps ima i kamop na samoj obali buljarica, ali tamo nema hlada ic


rostiljbuljarice.jpg



jel valja, a?
 
Poslednja izmena:
hvala 27E, ma ide nas 10, od kojih je njih 5 prosle godine kampovalo na Zanjicama, a i ostali hoce u sator. Ja i drugarica smo se odlucili za kucicu. Idem prvi put, nemam sator, a cena je skoro pa ista. Jutros sam rezervisao kucicu i covek mi rece da je cena 10 evra, sto znaci da cemo nas dvoje placati po 5 evra. Sad koliko je kucica opremljena ne znam, al' mozda bude slobodna i neka druga. NIje mi ni bitno toliko, samo eto za prvi put da imam krov nad glavom i mesto gde cu ostaviti stvari.
Vidim i pecalo se na Buljaricama :)
 
sto se tice opreme kucice, najbolje je da pitas sta sve ima

1. posteljina. sumnjam da ima. mogu i vrece, cesto je dovoljan jedan ili dva carsafa i jastucnica

2. sporet i frizider, kucice firmi to imaju, obicno, proveri, ako nema ponesi mali plin

3. serpe, tanjiri, nozevi, i sl, case, opet isto ako su kucice firmine berovatno da ima nesto od toga

4. suncobran i peskiri za playu, ponesi

5. aparat za komarce, obavezno. ja ga uvek i svuda nosim. bolje nego da ga dole kupujes za evrice

itd itt

ako ides kolima - iza pdgorice, pre jezera na tezgama se prodaje povrce i voce, odlicno i sveze, cene dosta povoljnije nego na obali bilo gde. znaci za vas 10 gajbu ovog, gajbu onog, necete zazaliti, ja sam kupovao na zadnjoj sa leve strane pre pocetka zeleznickog nasipa preko jezera

loza odlicna kod prvih kuca sa leve strane kad se priblizis podgorici. nije jeftino al je extra. mada ima duz puta i pore jezera a i pre skretanja za tunel

lep provod
 

Back
Top