Kamioni i autobusi

Malo nam je utihnula tema pa da je prodrmam sa par fotki koje sam davno napravio,dok jos nisam vozio haha :)
Dugo je stajao ovako napusten i najednom je nestao....steta sto je doziveo ovakvu sudbinu...

1743539_488868131218706_1538286395_n.jpg
1902856_488868127885373_537396877_n.jpg
 
Pozdrav drugari. Polazem za c. Teorijska obuka mi počinje iduće nedelje. Na simulaciji imam dosta dobre rezultate ali najviše grešim kod opterećenja osovina. Ima li neko detaljno link ili pdf fajl gde se to može detaljno videti i shvatiti?
 
Ma kakva nerviranja, dobio preko skole login i pass servis uprava i shvatio 90 odsto oko toga. No, razocarao se sa ovom nasom licencom, 140 casa da bi imao spc ili kobajagi nas code 95.
Jel mogu da vozim za neku firmu bez te licence, naravno, samo domaci saobracaj?
 
Ma kakva nerviranja, dobio preko skole login i pass servis uprava i shvatio 90 odsto oko toga. No, razocarao se sa ovom nasom licencom, 140 casa da bi imao spc ili kobajagi nas code 95.
Jel mogu da vozim za neku firmu bez te licence, naravno, samo domaci saobracaj?
Vozio sam u firmi koja je radila i domaci saobracaj i spediciju..trazili su nam da imamo srpski CPC sertifiat koji je kostao oko 6000 cini mi se tada,a sada cujem da je to dosta skuplje...ne znam samo sta zele time da postignu. Najgore od svega sto mi to niko nikada nije trazio na uvid,ali niko nikada....
 
Vozio sam u firmi koja je radila i domaci saobracaj i spediciju..trazili su nam da imamo srpski CPC sertifiat koji je kostao oko 6000 cini mi se tada,a sada cujem da je to dosta skuplje...ne znam samo sta zele time da postignu. Najgore od svega sto mi to niko nikada nije trazio na uvid,ali niko nikada....
Nije pre, ali vremena se manjaju. Mislim, jeste to smaranje, ali u perspektivi će to biti traženo. I jeste, sad košta mnooogo više.
 
Nije pre, ali vremena se manjaju. Mislim, jeste to smaranje, ali u perspektivi će to biti traženo. I jeste, sad košta mnooogo više.
Iako sam protivnik administracije,papirologije i toga, dosta revnosno se odnosim prema tome i zbog svog nekog mira napravim sve to sto se trazi...ako teras inat to je samo borba protiv vetrenjaca u nedogled...na kraju ce biti onako kako je zakonodavac to propisao i kraj...
 
Da, evo pre neki dan snimili nekog sa 78 godina da vozi gradski autobus bulevarom u kontrasmeru. Sve je to do nestašice. Mada ima to i dobrih strana, bar za vozače. Sad su uslovi kudikamo bolji nego pre recimo 10 godina.
Ja se divim ljudima kad slusam price kako su sa fapovima isli za Saudijsku Arabiju,kako su isli po Evropi sa FAP-om od 150ks i vukli prikolicu a danas ako nije Actros MP4 sa minimum 420ks to je odma skart...mnogo smo mi razmazeni :) Sta li su samo Paja i Jare vozili,ako cemo posteno....Hanomaga onog,to ni grejanje imalo nije a ne Webasto ili navigaciju....karta i usput da pitas...danas od Beograda do Kragujevca pale navigaciju da im govori...haos
 

Back
Top