Kamioni i autobusi

picture.php

iz drugog ugla
 
i ono troje smederevaca koji su tamo radili su dali otkaz, tako da sad ne poznajem bas nikog ko tamo radi
ali strasno cime se ti ljudi u toj firmi bave, strasno...

Ja sam jesenas čuo da ne primaju platu, samo ono što im ostane od troškova, a pričao mi kolega iz Nove Varoši da ovi što drže C. Goru kod njih prodaju sve što mogu da skinu od kamiona. Zato me interesuje kako je sada jer jedan kolega me ubeđuje da odemo kod njih, i on se primio na neku priču. A kod njih mislim da ne bi otišao nikad. Jedino mogu da idu ovi novi da se uče na novim kamionima.
 
evo ga jos jedan prekaljeni poznavalac...

nego, Slave, moja ti je preporuka da ne ides tamo
bolje probaj nesto u Milspedu da nadjes
slicna firma ali vozaci su zadovoljni
Ne znam da li primaju u milšped, pravo da ti kažem čekam jedan posao ovde u državnoj firmi vozi se kombi i auto oko 30-32000din plata ali me driblaju od novembra sve idućeg meseca...izgleda traže pare ali to mi ne pada na pamet da bacim 20 godina u vodu i da dam nekom lovu da vozim pišljivi kombi. Krv sam propišao dok se nisam naučio da radim i to sa kakvim krševima i sad da plaćam nekom radije bi pocepao dozvoku i otišao u rudnik. Najviše bi mi odgovarala firme koja radi Rumuniju, Bugarsku, Makedoniju i sl. Jer i da odem u Bg. da radim zapad to što više zaradim ode na put do Zaječara i nazad. A nije ma strah od posla, dok sam bio u nesam znao sam da odem odavde u Palanku da operem i sredim kamion i spremim ga za turu. Ruku na srce nisam ja ništa radio imalo je mehaničara ali drugačije je kad si pored njih da im kažeš šta treba da se uradi. A ovde u Zaj. ima par prevoznika slabo posla plata 200 evra a moraš sve da radiš ima kod nekih kad nema tura vozači rade sve oko kuće kod gazde.
 
nemoj kad te molim!
ako budem imao to u razmeri 1:24 onda cu da pozelim da imam to isto u razmeri 1:1 :lol:
i ima da crknem onda dok ga ne nabavim
ovako bolje sto ne znam nista :lol:

Kao pravi ljubitelj i poznavalac kamiona morao bi da imaš neku dobru maketu u kancelariji.
U svim ozbiljnim firmama gde sam bio imaju makete kamiona sa natpisom firme u biroima, i to veoma prijatno deluje kad uđeš za nalog ili neki papir.
 

Back
Top