Kamioni i autobusi

Image222.jpg



:cool:

Onaj crni fl i ova skanija su mi poznati, vidjao sam ih negde. Vozio sam volvo fl-10 98 i 99 do bombardovanja jedan od najudobnijih kamiona u koji sam seo. Vukao sam mazut sa njime taj se nije gasio i nije znao da stane:ok:
 
E a reci mi, znam da si pominjao da ti je prijatelj ustupio jedan F12 na koriscenje, sta je sa njim?

ja ga iskoristio kolko mi je trebao ;)

a - verovali ili ne - prodao ga je i taj kmaion je otisao u Siriju
a budala ostavio webasto na njemu... jedno vece smo mu se smejali zbog toga katastrofa :rotf:
"pa koji ce im tamo na vecitih plus 40 webasto?!"
"neka, ja kad prodajem kamion ja to uredno, ne volim ja tu nesto da mutim"

uzas :hahaha:
 
ja ga iskoristio kolko mi je trebao ;)

a - verovali ili ne - prodao ga je i taj kmaion je otisao u Siriju
a budala ostavio webasto na njemu... jedno vece smo mu se smejali zbog toga katastrofa :rotf:
"pa koji ce im tamo na vecitih plus 40 webasto?!"
"neka, ja kad prodajem kamion ja to uredno, ne volim ja tu nesto da mutim"

uzas :hahaha:

Isto kao da ugradiš klimu na kamion koji radi u Sibir:rotf:
 
A neka se nađe, šta znaš mož' zatrebat. Možda se nađe neki lik kao Rambo Amadeus.
''Upalim u kabini grijanje dok temperatura ne bude 60 stepeni, ali ne zato što volim da se znojim, nego da bi se iznerviroooo!''
:D
 
E moj @ lambo 90% u Srbiji bi voleli da imaju ove kako ti kažeš krkele i tarabuke ! Pa kaži samo gde živiš i šta radiš da ti kažem kosi.Svako je ponosan na ono što ima.A u Srbiji jad i beda svako se muči kako može a Forum nije za vređanje nego da se družimo a vozači su najbolji drugovi.Manjak inteligencije dovodi do svađe.
 
E moj @ lambo 90% u Srbiji bi voleli da imaju ove kako ti kažeš krkele i tarabuke ! Pa kaži samo gde živiš i šta radiš da ti kažem kosi.Svako je ponosan na ono što ima.A u Srbiji jad i beda svako se muči kako može a Forum nije za vređanje nego da se družimo a vozači su najbolji drugovi.Manjak inteligencije dovodi do svađe.

Druze izgleda da nisi lepo procitao.Necu vise nikog da vredjam
 
@ lamborđini nisi trebao da izbrišeš nego stoj iza onoga što si napisao pa nismo mi mala deca svi smo preko 18 god.A drugo da znaš imam nekoliko kilometra škole i znam da čitam.Zaboravimo to svi smo mi na neki način drumski drugari.
 

Back
Top