Kakvu muziku slusate?

Da, Selena, u pravu si.
Ja se vise ne ogranicavam, iskreno, ne znam sta mi bi ranije pa sam se ogranicavala.
Anw. u poslednje vreme slusam malo panka. Mislim ono, nista posebno, Hladno Pivo, Pistolse, Rejmonse, nesto NOFX, Bad Religion (onako, neuspeli pank <.<), Exploited, volim New Found Glory za koje mislim da su punk-rock, ali poslednja pesma ''Hit or miss'' je nekako pankija :D - pozerska xD. Onda SUM 41 sam jako pocela da slusam. Slusam R.E.M., From first to last, Killerpilze, Sliverstain, Life of agony, Emilie Autumn (ako je neko cuo za nju, jer nije bas nesto poznata).
Naravno, tu je Betovenova meseceva sonata, Betovenova peta(o smrti ^^) i sedma. Znaci, ubedjena sam da Mocart, Betoven, Bah... uticu na inteligenciju (u pozivitnom smisli). Skidam kapuljubiteljima klasike.
Stvarno mi je muka kad na ulici vidim nekog ''metalca'' nosi Iron Maiden majicu, Metallica, Dimu Borgir a kad ih pitas koja im se pesma svidja, oni ni da pisnu.

Ali danas sam razmisljala da skinem pekinsku patku i dead kennedys.

Uh, bas dobro za tebe... Natalija...
Da nisam coola za New Found Glory tu, ne biK znala ko si :P
Dobro, anyway, bravo, bas sloosas lepe stvari. Samo, xm, klasika...?
Naravno da povecava IQ, ali... Ti to da sloosas... :eek:
:hahaha:
 
Ja imam definitivno najchudniji ukus za muziku i mnogi ne kontaju kako je to mogutje,ali eto,ja sam dokaz da jeste...:mrgreen:

Ja slusham sve... Od nightwisha do klasichne muzike. Mislim,najvishe slusham ovu danashnju,savremenu muziku(najvishe rock i pop),ali slusham sve shto mi se dopadne.
Jedino mrzim Grandovce i rep muziku,ali chak mi se dopadaju i neke rep pesme.

Recimo,ja mogu da pola sata slusham HIM,nightwish,greenday... A onda uzmem pa slusham Shakiru ili Madonu... Znachi,uvrnuto skroz,ali mi se sve dopada...
I nekako mi je glupo od toliko muzike ogranichiti se na samo jedan zanr.
Mislim,jedno je kad se nego ogranichi jer jednostavno ne voli,ali neki ljudi se ogranichavaju jer kao nisu "kul" onda.:confused:

Ugl metalci. Oni slushaju samo metal i me d'o Bog da slushaju josh neshto,blam bre... :thumbdown:

nemoj se smatrati čudnom, naprotiv....
za pohvalu je što mešaš žanrove (:

ja npr. stvarno volim mnogo toga... rok tipa Zeppelini, Purple, AC/DC, Doorsi, Whitesnake, pa posle toga vesele cheesy pesmice iz 80ih...
onda nešto potpuno suprotno tj. darkwave/gothic/ebm/futurepop including Diary of dreams, Icon of Coil, Assemblage 23, Blutengel, Neuroticfish, The Cruxshadows itd., pa zatim elektroniku, najviše neki trance kao što je Astral i Infected, GMS, Armin vB, malo neki haus i svašta još šta mi naleti pod ruku....
onda ono što najviše volim tj. metal, svi žanrovi skoro obuhvaćeni... heavy, power, melodeath, black, viking/folk/pagan, thrash, symphonic, gothic, progressive, doom, nu, death... nešto manje nešto više.... previše je bendova da bih nabrajala.
i pored svega ovoga tu se može naći i neki indie, grunge, reggae, blues, rokenrol, punk može malo proći, neki rep što sam ranije slušala takođe, ambiental, irski i folk uopšte... naravno od domaće muzike svi ovi žanrovi... najviše domaći metal i onaj stari rok...
 

Back
Top