Kakva je razlika izmedju Dveri i Zavetnika?

Dveri su nastale kao stranka ne kao pokret kao pokret postoje već duže vreme i to u prostijama Ds-a i Đilas im je finansirao plakate. Tada je glavno bilo sprečiti da radikali uđu u parlament.

Ti si Boškova pudlica.
Odluči se, prošli put si pisao da sam pudlica nekog drugog?
Đilas je valsnik nekoliko štamparija, znam da su i druge stranke štamaple kod njega, sasvim nebitno ako dobiju dobru cenu.
Ti si i Vučićeva i Šešeljeva pudlica? Idemo etiketiranjeeeeeee po stilu Dokora Mastera!
 
Нико их није створио, али Заветници јесу прорежимски, мада сада мање.

Бошко је нови Шешељ, пошто је овај издао идеологију и пришљамчио се АВ.
А до ових закључака си дошао "дубљом марксистичком анализом" служећи се режимским медијима !:hahaha:
 
А до ових закључака си дошао "дубљом марксистичком анализом" служећи се режимским медијима !:hahaha:
Логика и информације.

Мада из неког угла гледамо, Ђилас, зелени и тај део проЕУ опозиције је такође режимски настројен, јер идеолошки гледају у истом правцу.
 
Нико их није створио, али Заветници јесу прорежимски, мада сада мање.

Бошко је нови Шешељ, пошто је овај издао идеологију и пришљамчио се АВ.
Možda nije ispravno reći stvorili nego pomogli da dodju do skupštine. Konkretno Zavetnica je više imala prostora na Vučićevim medijima a Boško na Đilasovim. Bez toga nikada ne bi došli do skupštine.
 
Možda nije ispravno reći stvorili nego pomogli da dodju do skupštine. Konkretno Zavetnica je više imala prostora na Vučićevim medijima a Boško na Đilasovim. Bez toga nikada ne bi došli do skupštine.
Да, али ту постоји један проблем, Заветници имају подршку у том радикалском делу СНС-а, док Бошко апсолутно нема никакву подршку међу жутима, т.ј. ЕУропејцима. Дакле, Вучић је далеко прихватљивији Ђиласу, него Бошко ... али АВ хоће да буде главни.

Ако комунисти допусте националистима да гостују на њиховим медијима, то је штета која се наноси само комунистима, док националисти од тога само имају користи.

СНС седи на две столице, када је у питању бирачко тело, 60-70 посто чине бивши радикали, док 30-40 посто су ЕУропејци, бивши жути и слични хибриди.
Пошто се Русија дефинитивно повлачи са Балкана, Вучић ће морати да преваспита своје СНС-радикале или ће се они вратити у своју базу, где је остала она мањина тврдокорних или ће отићу у апстиненцију.
 
sviđa mi se program i Dveri i Zavetnika.. mada bliži sam ideji Zavetnika.. nadam se da će jednog dana doći na vlast.. stranke desne orijentacije su sve jače u Evropi
Zavetnici imaju prave srpske interese, dok Dveri ipak landaraju i više su tu da budu komedija, sam Boško je komedijaš. Milica Zavetnica je za sada dobra sa govorima, sviđa mi se šta govori, samo se pitam da li bi umela da rukovodi državom kao što govori, mada kad smo ovim antisrbima dozvoljavali vlast, što ne bi nekome ko je patriota.
 
ignoriši budalu.. i boško napada vučića..raskrinkavao afere njegovog brata, neše rominga kumova i ostalih..pa cela kampanja mu je pljuvanje po psihopati..milica je blaža u kampanji al je oštra u skupštini
Dveri su imale 3 perioda

1. Sam početak dejstava kad su bili za Vučića

2. Period poturčenja u Đilasa, kad ih je žandarmerija izvlačila iz RTS-a

3. povratak pod Vučićeve skute (danas)
 
A ovo je definicija lažne opozicije (Miloš Jovanović, Zavetnici, Miša Vacić, Bokan, Šešelj, Dveri):
  • Neko ko možda daje savete Vučiću (molim te druže predsedniče, više zalegni za Kosovski Manastir) ali u slučaju da se taj program ispuni, što se njih tiče Vučić može ostati trajni diktator.
 

Back
Top