kako znate da se nekome sviđate?

Kada se nekoj zeni svidjam - osetim promenu u njenom mirisu...kao pas tragac - nanjusim feromone :D I onda nema greske :D

E, sad, ta vestina mi je beskorisna ako se nekoj svidjam online....mada, i to se na neki nacin primeti ;)

e ja sam zagovornik te teorije da se ljudi privlače po mirisu.. :lol: samo ne znam kako da skontam po mirisu da li se ja nekome sviđam, ali ako neko meni mnooogo dobro miriše to je znak da sam potpuno odlepila za njim.. :lol:
 
a kome u današnje vreme jesu sve koze na broju? :lol:
kada budeš promenio stav, promeniće se i mišljenje koje ljudi imaju o tebi.. ;)

Дугим путем ишао је у даљину.
Мучно је било дуго путовање и тегобна вожња.
Сву муку дао је патник написати клиновима.
У тврдом камену уклесана су сва дела
и све патње.
 
Moras da se izvezbas da osetis "onaj" miris, bas te njegove feromone, ne samo da ti se svidja njegov uobicajeni miris :)

ok, a da li je moguće da neko počinje sve bolje da mi miriše zato što se ja njemu sviđam? :mrgreen:
tj. da li mi neko bolje miriše zato što on meni počinje da se sviđa ili zato što ja njemu počinjem da se sviđam? imam baš konkretan primer gde mi se to desilo, a nisam uspela da saznam da li mu se sviđam..
pa sad razmišljam da li je počeo bolje da mi miriše zato što se on meni svideo ili zato što sam se ja njemu svidela.. nadam se da razumeš šta hoću da kažem.. :lol:
 
To je bar jednostavno, uspravno koracas koracima, glavu drzis gore, osmehujes se, zahvaljujes se i pohvaljujes.
Samopostovanje pre svega, koliko se vi sami sebi svidjate toliko cete se svideti i ostalima.
Kljuc sarma je to.

Ne znam nacin kako proveriti da li ti se svidja neko ili ti njemu, verovatno ako ti je toliko stalo do te osobe da ce jos se svideti, ljudima nije bitno koliko znate bitnije im je koliko vam je stalo.
 
Kad mi se sviđa, ja ovako, nema greške :
clsr_cavewoman.gif
 
da, i ja to mislim

ako govornik ima tremu ili je iz bilo kog razloga nesiguran, najlakše prebrodi to tako što se fokusira na jednu osobu koja pažljivo sluša šta on govori.. još ako si nekom mimikom ili klimanjem glave davala znak da se slažeš sa onim što govori, onda nije ni čudo što mu je pogled bio prikovan za tebe.. mada, uvek postoji i ona druga mogućnost, a to si prosto mogla da proveriš tako što ćeš obratiti pažnju na njega nakon sastanka.. i na to da li te i dalje gleda..
 
koji su to signali koji vam govore da se nekome sviđate u ljis smislu? ne oni očigledni, već oni malo prikriveni..
i da li vam se nekada desilo da pogrešno protumačite nečije signale? ili da je neko pogrešno protumačio vaše?
i gde je granica između ljubaznosti i muvanja? kako znate da neko ne želi samo prijateljski odnos sa vama, već nešto više?

pišite ljudi, vaši saveti neka budu zvezda vodilja neiskusnima.. :heart:

Ih koliko sam puta bila pogrešno protumačena a i ja sam isto tako.
Ali sa mojim izabranikom nije bilo greške. to se prosto oseti. Kako bih rekla išlo je sve po redu :)
 
ok, a da li je moguće da neko počinje sve bolje da mi miriše zato što se ja njemu sviđam? :mrgreen:
tj. da li mi neko bolje miriše zato što on meni počinje da se sviđa ili zato što ja njemu počinjem da se sviđam? imam baš konkretan primer gde mi se to desilo, a nisam uspela da saznam da li mu se sviđam..
pa sad razmišljam da li je počeo bolje da mi miriše zato što se on meni svideo ili zato što sam se ja njemu svidela.. nadam se da razumeš šta hoću da kažem.. :lol:

Ako ti se to desilo - svidjala si mu se :) Ili bar, nalozio se na tebe, na onom animalnom nivou :D
Konfuzno je napisano, ali sam razumeo :D

Odgovor na poslednje pitanje: poceo je bolje da ti mirise zbog obe stvari: i ti si se njemu svidela i on tebi. To je uzrocno posledicno, i bas zato je, u takvim situaicijama, eksplozija neizbezna...i mnooogoo bude dobra ta eksplozija ;)
 
Ako ti se to desilo - svidjala si mu se :) Ili bar, nalozio se na tebe, na onom animalnom nivou :D
Konfuzno je napisano, ali sam razumeo :D

Odgovor na poslednje pitanje: poceo je bolje da ti mirise zbog obe stvari: i ti si se njemu svidela i on tebi. To je uzrocno posledicno, i bas zato je, u takvim situaicijama, eksplozija neizbezna...i mnooogoo bude dobra ta eksplozija ;)

e jbbg, a ja propustila priliku.. :(
kao što rekoh već negde na temi, ne zalećem se ako nisam bar 90% sigurna da imam prolaz.. a ovo sa mirisom je možda tek tu negde oko 40%.. :lol:
 
Cesto je problem znati kome se svidjas, a ko prati gomilu...

Recimo, ako se tri zene okrenu zajedno, kojoj od njih se svidjas,
a koja prati radnju grupe...ili udjes u prodavnicu, sve blenu u tebe
kao posledica skretanja paznje samo jedne, mahinalno iza rafa prvo provers slic...:)
 
Ma da, sve zene imaju teske probleme oko odluka, sve su trazene i jure ih,
sve su lepe, pametne i dobre i jos medijske zvezde.
Primetis da mu se svidjas i veliki ti je problem to mu objasniti, a ne prekinuti "mostove"

takoreci sacuvati ga u svojoj blizini da glumi drvo....cak i ovo dugacko razmisljanje,

desava se dok on jos nije ni pokazao da ga zanimas.:)

Masta cini svasta i pravi probleme finim zenama.
 

Back
Top