Kako živi 450.000 Srba u Nemačkoj: Zarađuju od 1.400 do 4.000 evra, znaju kad rade, kad odmaraju, a najveći trošak im je kirija

Kad platis porez mozda ces i dobiti.
Davno to predlažem da i gastarbajteri počnu da plaćaju makar porez na glavu.Nema veće demokratije nego kod vas.Vrati se gastarbajter sa stranom
penzijom koristi infrastrukturu a ni dinara u kasu.Hrvati već pametni uzimaju porez i to im je pametno.
 
  • Podržavam
Reactions: iig
Davno to predlažem da i gastarbajteri počnu da plaćaju makar porez na glavu.Nema veće demokratije nego kod vas.Vrati se gastarbajter sa stranom
penzijom koristi infrastrukturu a ni dinara u kasu.Hrvati već pametni uzimaju porez i to im je pametno.
Plati porez Cigane.
 
Ko vele kad je dzabe zasto da ne uzmu...:hahaha::hahaha::hahaha:
isto ko besplatne akcije
da ne bude posle "vlast prodala firme" nego - daj narodu da odluči
a narod otrčao brže bolje da "proda u poštu" jer "bila mala para"
Sve se mislim,odgovoran narod, da je "bila velika para" sigurno bi "ostavili unucima"
 
isto ko besplatne akcije
da ne bude posle "vlast prodala firme" nego - daj narodu da odluči
a narod otrčao brže bolje da "proda u poštu" jer "bila mala para"
Sve se mislim,odgovoran narod, da je "bila velika para" sigurno bi "ostavili unucima"
Zivo me interesuje kako ce proci referendum za Rio Tinto.
 
Ispod zita...kupice opet ovaj retardirani narod.Vucic nikad nije javno rekao koliko su do sada para uplatili francuzi za aerodrom Beograd,kinezi za Sartid i Bor,seici za PKB,koliko je uplaceno za Sava Centar,Komercijalnu banku....
to je bilo onih prvih 30€, preteklo mu
 
ako imaš plaću u njemačkoj 1400 evra bolje da se odmah ubiješ ili da živiš ispod mosta u šatoru.
Samo tu platu nema niko ko tamo stvarno i zivi.

Onaj ko je otisao da radi kao sezonac kome je placen stan, odbijen porez itd. znaci ima 1400e neto, ostane mu mesecno 700-800e.
 

Back
Top