Kako vam prolazi kraj marta, kakav je bio ovaj mesec onako uopsteno?

Kako vam prolazi kraj marta,kakav je bio ovaj mesec onako uopsteno?

  • Dobar

    glasova: 2 22,2%
  • Loš

    glasova: 1 11,1%
  • Lepo vreme a beznadje medju ljudima

    glasova: 2 22,2%
  • Lepo vreme a usamljenost,besparica

    glasova: 1 11,1%
  • Stresovi te svakodnevni,te o Srbima sad,ono dete dal' ce je zivu zdravu naci

    glasova: 1 11,1%
  • Bio bi dobar da neko ne izaziva stalnu tenziju redovnim mracenjem

    glasova: 3 33,3%
  • Svaki pocetak je tezak,bice bolje nadam se

    glasova: 0 0,0%
  • Očajan

    glasova: 1 11,1%
  • Dobar

    glasova: 2 22,2%
  • Ne zalim se a ne hvalim se

    glasova: 2 22,2%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Čudan mi je bio ovaj mart, ali ne na loš način.
Otkrila sam stranu sebe o kojoj treba da povedem mnogo računa da ne bih povredila neke ničim dužne ljude.
Inače... drveće je obelelo, mirisi svuda okolo, nebo je plavo i nasmejano, zove me češće napolje i u cirkulaciju među ljudima.
Srela sam nekolicinu ljudi koje nisam godinama i ostvarila neki iskreniji kontakt jer smo se pitali iskreno istovremeno jedni o drugima. Nalazimo da smo bili nezreli i neosetljivi ranije, delili se na dobre i loše đake... umesto da gradimo drugarstva.
 
Poskupljenja su mnogo teska uz novu taksu za koju ne pise tacna namena.Tu su takodje neke nepoznate takse gde nije precizirano sta se placa.Stanje opste je doslo do nezamislivog nivoa,zenu ubio tocak na ulici,GSP,BG.Ovo dete sto ga traze bas u martu,jeza.Jos kultura secanja na sve u martu sto se desavalo,ekstremni stres. Vreme je prelepo,prolecno danju a hladno nocu.Sad kad je stiglo prolece nocu kisa,danju sunce.Danju plus dvadeset osam a nocu plus dvadeset jedan stepen.Na primer danas oblacno sa vetrom,dvadeset stepeni - uzivanje.Voce lista,cveta u punom jeku.Miriše na leto- ako,neka je toplo da se ne razboljevaju ljudi od hladnoce.
 
Poslednja izmena:

Back
Top