Kako ubiti nadu?

...da,da! nekih se reci uvek kasno setimo...i zato je bolje cutati!!!nemir, samoca, lazni osmesi , lazne nade , potopljene ladje snova, (a da idem ja na romantiku?!)... ( ili u...)

nema potrebe da ubijas nadu...to urade drugi za tebe- ja to nisam trazila; a dobila... i AKO je i ubijam ocu sama to da odradim!
 
Kazu, nada umire poslednja. Oprostite se kobajagi od necega ili nekoga, al' opet povremeno vam se javlja ta prokleta nada, vera u dobro ili elementarnu ljudskost.
Ja uopste ne kapiram zasto je nadanje kao dobra stvar, ako realnost prica svoju pricu.
Samo u coveka unosi nemir.
Dakle, kako ubiti i poslednju trunku nade...? :|
Ma samo udari forsing po nemogucem...i...eto...tako...:-(
 
Divlja,odlicna tema...Nekad pomislilm da je nada najveci neprijatelj...I jedino ti mozes da je ubijes..Niko drugi,jer onaj koji se nada ce i u najnebuloznijem potezu videti neku nadu...
 
hm...

Citat:
Original postavio HELENA33
dve stvari izbegavam da radim, da se nadam i da se kajem... obe su uzaludne...
ubijanjem "zelje" nadanje nestaje...

Jao ista ja!!!!! HAHAHA!!!!
Ana90
Citat:
Original postavio marya
Neki put ja volim da ubijem nadu nekome,ali naravno kad se nada za nesto nemoguce...Pa onda kazem surovu istinu i vratim tu osobu na zemlju

E za ovo sam mislila ista ja!!!!

aj se ipak odluchi, ista si kao ko???;)
 
hm...

Citat:
Original postavio HELENA33
dve stvari izbegavam da radim, da se nadam i da se kajem... obe su uzaludne...
ubijanjem "zelje" nadanje nestaje...

Jao ista ja!!!!! HAHAHA!!!!
Ana90
Citat:
Original postavio marya
Neki put ja volim da ubijem nadu nekome,ali naravno kad se nada za nesto nemoguce...Pa onda kazem surovu istinu i vratim tu osobu na zemlju

E za ovo sam mislila ista ja!!!!

aj se ipak odluchi, ista si kao ko???;)

Greska! ista kao Marya8)
 

Back
Top