КАКО СПОРТ УНИШТАВА СРБИЈУ

Ма каква забрана, хоћу као некад да окупим екипу на пољанчету, и удри, е то је био спорт, а ово данас је лоповлук и отимање пара.

- - - - - - - - - -


У школи где иде моје дете савет родитеља одлучио да родитељи скупе паре да се окречи учионица и да се купе завесе.

Е па овог пута ће моје дете да се издвоји, показаћу им уплатнице од пореза, па нека виде у општини нека траже део тих пара, мајке им га клошарске.

У свим школама је тако, кречи се, купују се клима уређају, разна наставна средства, завесе, мењају се прозори, поправка игралишта за децу, поправка сала за физичко.......
од ''самодоприноса'' родитеља

а са друге стране за неуспешне фудбалске клубове се дају милиони из буџета.......као и за навијачке групе и њихова путовања по белом свету
 
Нека се они играју о свом трошку, а не о нашем, онда неће бити лоше.

Овако, они млате лопту, што је потпуно бескористан посао, и добијају за то десетине хиљада евра, а неко ко ради и ствара има плату 200€, и још носи пелене, а од његовог пореза се ови зајебавају и гађају милионима..

Sport nisu izmislili Srbi. Niti je srpski izum da sportisti ili pjevači npr zarađuju više od naučnika ili profesora. Možda i nije pravedno ali je tako.

- - - - - - - - - -

Које друге земље? У којој то земљи постоје националне пензије за спортисте? Где се то осим у мафијашким прчварницама клубови на чијем челу се налазе политичари финансирају из буџета и испумпавањем пара из државних и јавних предузећа преко маркетинга, и сличних фора?
Где ти уопште живиш ако не видиш ту спрегу политичке гарнитуре, јавних и државних фирми и спортских клубова, која иде преко грбаче целе нације?

Gdje postoje? U Mađarskoj npr.

- - - - - - - - - -

Али све је то о трошку свих нас, шта они производе, шта они стварају? Нека се издржавају од продатих улазница и нико неће имати ништа против тога...

Dobro ti nećeš da se ulaže u sport. Ali onda idući tvojom logikom će se naći neko ko će reći zašto ulažemo u kulturu? Jer po toj logici šta stvara jedan glumac ili operski pjevač? Ili nekome će smetati ulaganje u nauku.

- - - - - - - - - -

Zdravi tupsoni.Budući kadar sns.

A i to je glupa generalizacija. Koja pri tome i nije tačna.

- - - - - - - - - -

Одјебати оба клуба, стварају конфликт међу Србима а и фронтови су за кријумчарење дроге.

E blago tebi. Jesi li ti kada bio na utakmici?
 
Jel znas nekog sportistu iz Finske na prvu,ili fudbalski,kosarkaski klub Verovatno malo ko zna.Ali znaju da su bogata zemlja..Svedska,,Danska nemaju ovakve klubove sa budzetima od 20 miliona evra

Šta reče :D Švedska ili Finska ogromne pare ulažu u zimske sportove. Ovi prvi i u rukomet.

- - - - - - - - - -

Када улажеш у фудбал то је као да улажеш у Босну.....

Црногорски Босанац селектор Србије.....

Кокеза - Турчин председник фудбалског савеза Србије......итд

Opet priča o tome odakle je ko :D
 
Sport nisu izmislili Srbi. Niti je srpski izum da sportisti ili pjevači npr zarađuju više od naučnika ili profesora. Možda i nije pravedno ali je tako.

- - - - - - - - - -



Gdje postoje? U Mađarskoj npr.

- - - - - - - - - -



Dobro ti nećeš da se ulaže u sport. Ali onda idući tvojom logikom će se naći neko ko će reći zašto ulažemo u kulturu? Jer po toj logici šta stvara jedan glumac ili operski pjevač? Ili nekome će smetati ulaganje u nauku.

- - - - - - - - - -



A i to je glupa generalizacija. Koja pri tome i nije tačna.

- - - - - - - - - -



E blago tebi. Jesi li ti kada bio na utakmici?

А одакле се финансирају спортисти у Француској, Британији, Немачкој?
 
Šta reče :D Švedska ili Finska ogromne pare ulažu u zimske sportove. Ovi prvi i u rukomet.

- - - - - - - - - -



Opet priča o tome odakle je ko :D

https://kokez.com.tr/

7715_1729_8182-slsslsls.jpg
 
I tamo država fino ulaže u sport.

Знам засигурно да у Британији не постоје спортске пензије ни награде за освајање медаља.

А колико знам, и у другим цивилизованом државама спорт се не финансира од стране државе, него имаш разне донаторе и организације које су све одреда приватне...
 
У школи где иде моје дете савет родитеља одлучио да родитељи скупе паре да се окречи учионица и да се купе завесе.

Е па овог пута ће моје дете да се издвоји, показаћу им уплатнице од пореза, па нека виде у општини нека траже део тих пара, мајке им га клошарске.


И од мојих су тражили да се плати за мене, сестру и брата. Моја кева никад није хтела да плати
 
Знам засигурно да у Британији не постоје спортске пензије ни награде за освајање медаља.

А колико знам, и у другим цивилизованом државама спорт се не финансира од стране државе, него имаш разне донаторе и организације које су све одреда приватне...

A šta misliš ko sponzoriše reprezentacije?
 
Ма каква забрана, хоћу као некад да окупим екипу на пољанчету, и удри, е то је био спорт, а ово данас је лоповлук и отимање пара.

- - - - - - - - - -


У школи где иде моје дете савет родитеља одлучио да родитељи скупе паре да се окречи учионица и да се купе завесе.

Е па овог пута ће моје дете да се издвоји, показаћу им уплатнице од пореза, па нека виде у општини нека траже део тих пара, мајке им га клошарске.

Ovo je potpuno ispravno! Ja slicno necu da placam za muzicku skolu tu neku pomoc. Najgore je sto ti uvale uplatnicu i kazu idite uplatite, godisnje treba da platim 100 Evra. A kada nismo imali klavir dete mi ni jedan jedini put nije dobilo priliku da vezba u skoli, nikad nema mesta. MRS'! Pri tom ja stvarno placam puno da poreze i doprinose, tako da si potpuno u pravu.

Inace ja sam od rodjake cija cerka isto ide u istu muzicku skolu saznao da oni NE PLACAJU NISTA pri upisu! Znaci princip APP (ako prodje - prodje, ko se upeca).
Tako da sam ja zvao ministarstvo i pitao da li imam obavezu da platim to, i decidno mi je receno da NEMAM NIKAKVU OBAVEZU DA NISTA PLATIM SKOLI ZA SKOLOVANJE SVOG DETETA.
Onda sam zvao sekretara skole, i ona mi je potvrdila isto.
A onda sam se prepirao sa profesorkama na upisu koje su navodno dobile naredjenje od direktora, i jedva su pristali da ne platim, cak sam morao da pisem i izjavu!!! da necu da platim. Hej, ja da pisem izjavu da necu da platim nesto sto NI NE TREBA DA PLATIM!!!

Kolika je ovo debilarija od drzave. I onda naprave za 2 miliona evra fonatnu na Slaviji - mogli su da prekrece sve skole u Beogradu za te pare.

Znaci MRS' BANDO LOPOVSKA!
 
У свим школама је тако, кречи се, купују се клима уређају, разна наставна средства, завесе, мењају се прозори, поправка игралишта за децу, поправка сала за физичко.......
од ''самодоприноса'' родитеља

а са друге стране за неуспешне фудбалске клубове се дају милиони из буџета.......као и за навијачке групе и њихова путовања по белом свету

Da ali to u skolama je skroz pogresno ponasanje roditelja, iznudjeno brigom o detetu. Pa se onda plasira logika "bolje da dam jer inace niko nista ne bi ucinio, bice u prljavom itd".
Pa mozda bi trebalo i da platimo profesore, zasto da ne? Samo se postavlja pitanje zasto onda dajemo poreze i doprinose? Lekare i tako placamo privatno.

Ne, potpuno pogresno. Roditelji BI TREBALO da zahtevaju za svoju decu ciste skole, ali da to zahtevaju od skola/drzave, i to vrlo zestoko da zahtevaju.
 
Da ali to u skolama je skroz pogresno ponasanje roditelja, iznudjeno brigom o detetu. Pa se onda plasira logika "bolje da dam jer inace niko nista ne bi ucinio, bice u prljavom itd".
Pa mozda bi trebalo i da platimo profesore, zasto da ne? Samo se postavlja pitanje zasto onda dajemo poreze i doprinose? Lekare i tako placamo privatno.

Ne, potpuno pogresno. Roditelji BI TREBALO da zahtevaju za svoju decu ciste skole, ali da to zahtevaju od skola/drzave, i to vrlo zestoko da zahtevaju.

Ма школе врло добро знају да не смеју да траже паре, овде учитељица није ни тражила ништа, него савет родитеља, где седе увлакачи и дрипци.
Па ко хоће да се увуче нека плаћа.
 
Онда отвори тему о школском спорту.
Или се обрати Владимиру Грбићу који је задужен за тај ресор у Србији.
Не повезуј лоповлук појединих директора школа са спортом који "уништава Србију".
Јер ако ишта УНИШТАВА нашу Србију, то је став МАЈКЕ ИМ ГА ЛОПОВСКЕ...
који брзо прерасте у И ЈА ЋУ МАЛО...
А што се тиче КОМЕРЦИЈАЛИЗАЦИЈЕ спорта и то је посебна тема.
И мени недостаје некадашњи спорт али то је глобална тема...
 
Онда отвори тему о школском спорту.
Или се обрати Владимиру Грбићу који је задужен за тај ресор у Србији.
Не повезуј лоповлук појединих директора школа са спортом који "уништава Србију".
Јер ако ишта УНИШТАВА нашу Србију, то је став МАЈКЕ ИМ ГА ЛОПОВСКЕ...
који брзо прерасте у И ЈА ЋУ МАЛО...
А што се тиче КОМЕРЦИЈАЛИЗАЦИЈЕ спорта и то је посебна тема.
И мени недостаје некадашњи спорт али то је глобална тема...

DmuskHYX0AE_NTg.jpg
 
А ја ОПЕТ кажем - није спортска пензија оно што уништава Србију.
Још мање ПРАЊЕ ПАРА преко клубова.
А најмање лоповлук директора школа на конто развоја спорта.
СРБИЈУ УНИШТАВА НЕСПОСОБНА БАГРА ПОЛИТИКАНАТА:
Спорт је посљедња рупа на свирали...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Онда отвори тему о школском спорту.
Или се обрати Владимиру Грбићу који је задужен за тај ресор у Србији.
Не повезуј лоповлук појединих директора школа са спортом који "уништава Србију".
Јер ако ишта УНИШТАВА нашу Србију, то је став МАЈКЕ ИМ ГА ЛОПОВСКЕ...
који брзо прерасте у И ЈА ЋУ МАЛО...
А што се тиче КОМЕРЦИЈАЛИЗАЦИЈЕ спорта и то је посебна тема.
И мени недостаје некадашњи спорт али то је глобална тема...

Лоповлук у Србији није појединачна, већ системска појава.
 

Back
Top