Kako smuvati...

E moj komsho, razocarao si me i kao covek i kao komunista, pa zar tako da nam brukas kraj?
Sta se bre femkas?
Nemo` da pustim one moje dve sto sam ti ih poslao na kapueru na tebe, ima da begas i da vices `De je Lili... :lol:
 
BALSA:
Musko:
Da bih ti pomogao..morao bih ja prvo da ga smuvam pa da ti kazem..al to mi nije u prirodi
PA ZNAS KAKO JA CU DA TI DAM RECEPT.MOZE A.SLUSAJ PA NIKAKO NAJLAKSE JE DA GA ZABORAVIS I DA OD NAS NE TRAZIS TAKO GLUPE POMOCI KAKO NEKOGA DA SMUVAS

....e, ljudi, ovaj nije pao s` Marsa, nego je toliko neuputjen, da mora da je doleteo iz druge galaksije ili se tek ispilio u sajber spejsu....... 8)
 
evo vam malo stihova, ako treba da recitujete (josh neosvojenoj) dragoj.. poreklo je - narodno:

Moja kita za veru ne pita,vec za picu-za svoju crkvicu

SVECANA VECERA:-Pica Kuru na veceru zvala i pozvala devet nadnicara da pokose oko Pice travu.dje ce kuro da zavuce glavu

Uspomena:Koliko kita-toliko suza,jednom spreda,dva put s guza;ostade joj da se seca,cija kita bese veca.

Za veceru-kupus sa mesom:Hoce mala da se keca,da mi picom kupus seca,a dupetom vatru duva-da se bolje kupus skuva.
 

Back
Top