Kako smuvati...

Vidis kako forum moze da bude cudo jedno...

Devojke, ko god da se mota u blizini a dopada vam se, samo ga javno pozovite, a ostalo cemo mi uciniti da do sastanka dodje :twisted:

Poz.

P.S. U iskrenom ubedjenju da se sile represije na forumu kojima trenutno i ja pripadam nece okrenuti na mene ako se za to stvore uslovi, pritiskam 'Pošaljite'
 
Ljudi... bas mi i ne pomazete nesto...
weep.gif
 
leiasw:
Ljudi... bas mi i ne pomazete nesto...
weep.gif

slusaj, prvo svaka cast na ukusu, ako je decko iz profila stvarno on, a nesto mislim da jeste. E sad, ne znam hocu li ti bas pomoci...hmmmm...majstor borilackih vestina, plus Ovan u horoskopu....postoji mogucnost da nije ni procitao ovaj topic, ali...koliko se ja razumem u gore spomenute vrste trebalo bi da...ej, zanela sam se, ako napisem ovde, pa on procita, sigurno nece da upali...nego ako te zanima moje misljenje kako treba sa njima samo mi posalji porukicu i napisacu ti jedno malo uputstvo... :D....I u svakom slucaju mnogo srece, decko izgleda (a i po porukama koje pise i zvuci) sasvim vredan paznje :P
 
mister bradavicu? ma ja mislim da je on vec pecen, samo da mora da pocisti nesto u svom dvoristu.
sjajan momak, a pouzdano znam da si i ti sjajna devojka... evo, pitaj lorda, ako ja kazem par carobnih reci-sve je moguce.
 
sanja:
mister bradavicu? ma ja mislim da je on vec pecen, samo da mora da pocisti nesto u svom dvoristu.
sjajan momak, a pouzdano znam da si i ti sjajna devojka... evo, pitaj lorda, ako ja kazem par carobnih reci-sve je moguce.

Hehehehehehehehehehe, Sanjice, nisam zaboravio nista od svega onoga sto si uradila za nas.... :P
 
Tu sam ljudi, citam....Lorde ti bi da me okupas pivom a vidi kakvog sam smajlija iskopao za tebe
bee.gif


Ljudi, a jel se pitam ja nesto ovde? Il bi ste me po kratkom postupku
target.gif

I posle kao zene slabiji pol, ne dominiraju svetom bla bla..
armed.gif
 

Back
Top