Kako se zaštititi od korona virusa?

Korona virus......Ili je EPOHALNA PREVARA ili ce ISKORENITI COVECANSTVO...Treceg nema.....


IMA i treće: Prinudno osvješćenje=BUĐENJE iz sna.

Da li si kada sanjao da te nešto toliko povrijedilo da si morao da se probudiš iz sna da bi prekinuo dalju povredu?
Najčešće bol u snu ukazuje na bol u tijelu i služi nam da se probudimo kako bi mogli da pristupimo rješenju uzroka tog bola.

Primjer: Sanjao sa da vozim i odjednom pogledan na kontrolnu tablu auta i vidim da termometar pokazuje temperaturu motora u 'crvenom', dakle pregrijanost.
Zaustavim se i prije nego li sam uspio da učinim išta drugo, motor mog auta eksplodira i dio metala me pogodi ravno u vrat te osjetih jak i oštar bol koji me probudi iz sna. Kada sam se probudio shvatih da je bol još uvijek prisutan na javi i na identičnom dijelu vrata... i odmah shvatih da mi je grlo dehidriralo a da mi se jezik zalijepio za grlo. Popijem čašu vode, grlo se navlaži, sve se otpusti iz grča a bol nestade.
...
Da li shvataš vezu takvih snova sa trenutnom situacijom takozvanog 'Covid-19'?
I jedno i drugo su snovi. Trenutno je čovječnstvu nametnuta zajednička noćna mora iz koje ćemo se pojedinačno i naprasno morati probuditi.
Buđenjem ćemo osvijestiti uzrok (koji je u nama) i samim tim odstraniti bol=posledicu poremećaja.
 
Prije 2 dana dobijem temperaturu.Te noci izmedju 37,1 do 37,8'C.Na poslu obavjestim koga treba i receno mi da ne dolazim na posao.Odem u kovid ambulantu u 22h ona zatvorena radi od 07 h do 20h.Prespavam ujutro nemam temperaturu.Odem kod doktora i izvade mi krv.Rezultati za 2h gotovi.Dr.me pozove da dodjem snimiti pluca.Blaga upala.Propise mi antibiotike i kaze da dodjem 19.da radim test na koronu.Osjecam se 95%zdrav.Odem da se provozam biciklom kroz atare 2 puta dnevno.Nosim masku sa sobom ako bih nekoga sreo ali nema nikoga.Vidjet cu sta je 19.
 
Citam prevod nekih Kineskih istrazivanja , navodno da su primetili da osobe koje su pile famotidin e lakse prebole virus .
..............................................................................................................................................................................................
(Da se nasalim ,i napisao sam da je sve krenulo od kada nema univerzalnog ranisana. )
 
Citam prevod nekih Kineskih istrazivanja , navodno da su primetili da osobe koje su pile famotidin e lakse prebole virus .
..............................................................................................................................................................................................
(Da se nasalim ,i napisao sam da je sve krenulo od kada nema univerzalnog ranisana. )
,,,zato uzmi famosan,,,em je famozan em te uhvati san,,, :fdlan: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Сваки дан имам на десетине контаката са различитим људима. У контакту сам био са више лица која су била позитивна на корону. Хвала Богу, за сад ништа нисам фасовао (бар да знам), чак ни прехладу ове године нисам имао, ништа.

Мој рецепт:

- непрестано у некој фрци, дрма ме адреналин, просто немам кад да одлежим болест било које врсте. Мислим да кад суди клону духом, на њих генерално сваки вирус хоће. Човјек без јаке воље, жеље за нечим, јесте кљакав духом и склон болестима.

- пуно цинка и прополиса.

- пуно ракије. Уз пуно ракије човјека боли уво и за сиду, а камоли корону.
 

Back
Top