Quantcast

Kako se zaštititi od korona virusa?

JA KOJI JESAM

Poznat
Poruka
7.300
Korona virus......Ili je EPOHALNA PREVARA ili ce ISKORENITI COVECANSTVO...Treceg nema.....

IMA i treće: Prinudno osvješćenje=BUĐENJE iz sna.

Da li si kada sanjao da te nešto toliko povrijedilo da si morao da se probudiš iz sna da bi prekinuo dalju povredu?
Najčešće bol u snu ukazuje na bol u tijelu i služi nam da se probudimo kako bi mogli da pristupimo rješenju uzroka tog bola.

Primjer: Sanjao sa da vozim i odjednom pogledan na kontrolnu tablu auta i vidim da termometar pokazuje temperaturu motora u 'crvenom', dakle pregrijanost.
Zaustavim se i prije nego li sam uspio da učinim išta drugo, motor mog auta eksplodira i dio metala me pogodi ravno u vrat te osjetih jak i oštar bol koji me probudi iz sna. Kada sam se probudio shvatih da je bol još uvijek prisutan na javi i na identičnom dijelu vrata... i odmah shvatih da mi je grlo dehidriralo a da mi se jezik zalijepio za grlo. Popijem čašu vode, grlo se navlaži, sve se otpusti iz grča a bol nestade.
...
Da li shvataš vezu takvih snova sa trenutnom situacijom takozvanog 'Covid-19'?
I jedno i drugo su snovi. Trenutno je čovječnstvu nametnuta zajednička noćna mora iz koje ćemo se pojedinačno i naprasno morati probuditi.
Buđenjem ćemo osvijestiti uzrok (koji je u nama) i samim tim odstraniti bol=posledicu poremećaja.

rz brzotrz 1972

Primećen član
Poruka
572
Prije 2 dana dobijem temperaturu.Te noci izmedju 37,1 do 37,8'C.Na poslu obavjestim koga treba i receno mi da ne dolazim na posao.Odem u kovid ambulantu u 22h ona zatvorena radi od 07 h do 20h.Prespavam ujutro nemam temperaturu.Odem kod doktora i izvade mi krv.Rezultati za 2h gotovi.Dr.me pozove da dodjem snimiti pluca.Blaga upala.Propise mi antibiotike i kaze da dodjem 19.da radim test na koronu.Osjecam se 95%zdrav.Odem da se provozam biciklom kroz atare 2 puta dnevno.Nosim masku sa sobom ako bih nekoga sreo ali nema nikoga.Vidjet cu sta je 19.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.