Кako se odbraniti od siledžija?! Zakonom ili....

A ja razumela da se saplicem o glavu cudovista :zper: :lol:

Sad ozbiljno, mi ne znamo reakcije.......ako bi nasilnik pao pitanje je da li bi zena pobegla ili bi pocela da se "saplice" o njegovu glavu, cime bi prekoracila nuznu odbranu. Pretpostvaljam da bi velika vecina pobegla, ali ako se uracuna strah i da covek pri tome reaguje samo na dva nacina: udri ili bezi.........nemam pojma. Moze da se racuna i bes.

U oba slucaja bezi :mrgreen:

to neka tuca na pijaci sa babama oko cene rotkvica? :hahaha:

:hahaha1:

Pih,ybga znas li ti kako je to kada ti neka bakuta novajlija dodje u tvoj kvart pa krene da ti skida mushterije.:evil:

Pritiska dugme prstom na ekranu mesto misem.

Gledala na exploreru nove generacije kompova pa se nosi mislju da se to automatski upgrejduje na svaki komp pa i pentium 2.......niko joj ne rece jadnoj da mora ponovo da pazari :(

Nego druze gresim li ja ili je neko na ovom forumu zaista docekao svoje dane "Vendete" :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ја, ето, знам. И захвалио се касније што исти није завршио у једном другом телесном отвору.
Промовисати "одбрану" тако што ћеш наоружати потенцијалну жртву је опасан посао. Надам се да схваташ шта причаш. Скоро је на једној теми о Лаушевићу било приче о томе па да не понављам. Оног тренутка када ти падне на памет да купиш оружје, легално или не, ти постајеш опасност за околину. Распитај се мало колико је рецимо легалних ловаца извршило злочин оружјем за које је имало уредну дозволу.
Две трећине злочина у којима се појављује ватрено оружје је почињено легалним оружјем. То важи и за убиства.
Или да прогласимо један викенд без закона и правила па да имамо природну селекцију?

Nisam nikad preporučio nošenje pištolja. Ali jesam za to da se oni koji su se odlučili za posedovanje, edukuju. Vidiš da stalno pišem o eventualnoj upotrebi spreja i omamljivča.
Inače, ako se sećaš filma Šejn, ima jedna jako dobra rečenica, kad na farmi shvate da je on revolveraš i kad ga kritikuju kako su revolveri loši. On kaže: nisu revolveri loši, već su ljudi koji ih koriste loši ili dobri.
Procentualno se više zločina dogodi sa registrovanim oružjem, ali ne znam da li je to zbog toga što se takvo oružje nalazi u bazi, dok nelegalnog nema i teško mu je ući u trag.
Picolo, ja ti ne bih savetovao nož. Uvek sam pre za sprej. Mnogo je lakše pritisnuti sprej, nego zabosti nož u nekoga. Mnogi to ne mogu da urade, jer su svesni posledica. A i brže je i verujem, efikasnije.
 
Pa u tome i jeste stos. Ne "nameravam" da ga zabodem u srce ili trbuh, nego samo da povredim, isecem napadaca. Da ga zaboli i dok se osvesti - ja pobegla!

Uostalom, mozda ce se neko i uplasiti kad vidi noz (skakavac).

To su uglavnom kukavice, silovatelji.Kad pruzis otpor, beze.Ali naravno, najbolje ne doci u takvu situaciju, ili ako je neko sumnjiv, a ti sama, kreci u suprotnom pravcu, ili pozovi nekog moblinim i pricaj, da se vidi da si u kontaktu s nekim.
 
...ignore?......
heartbreaking.gif
 

Back
Top