kako se ljubi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zdravo svima

imam 16 godina ali jos nisam imao devojku...

zanima me kako se ljubi jezikom? mozda je smesno pitanje ali ***

jel trebam gore - dole, levo - desno ili da pravim krugove?

Није ти лако. Ја, кад сам се први пут љубио, кад смо се растали, бар пола сата сам нон-стоп пљувао :)

Иначе, технички је лако. Осјетиш нешто влажно да ти се мота у устима, млатарај језиком и биће ок, временом све боље. Можеш лагано да кружиш, немој много да гураш у уста језик, понекад јој пољубиш усне обичним пољупцем без језика и тако...Биће ти смијешно чега си се плашио :)
 
Ljubi se strasno u usta ...sisas joj jezik ...ona tvoj ...sokovi vam se mesaju ...erekcija sledi :per:

ufatis je za sisicu i mazis u krug ..drugu ruku joj zavuces u gacice ..nadjes picu ..osedis vlagu prstima ..mazis je ..trljas .ubacis prstic :rumenko:

Skines je obalis na krevet i ..ebes jakoo da stenje od uzitka mmmmmm :heart:
 
Prvi poljubac je nezan ..samo se dodirnete usnama pa je poljubis da osetis tu toplinu ..otvorte usta ubacite jezik i igrate se s njenim ...treba mi jedna 4umasica da vam demonstriram ne ide ovako :ceka:

:lol:
 
Ljubis je u usta ..zatim niz vrat :kiss: po :kiss: ...stignes do (,)(.) tu se zadrzis malo duze :per: lizes joj levu sisicu pa sisas Nipples ..pa desnu isto ..pa ljubis po sredini ..ispod mmmmm sve predjes usnama i jezikom ..takooo uhh zatim kliznes jezikom preko stomaka njenog ...stanes kod pupka u kruzis lagno ..pa opet ljubis i ljubis nezno okolo uhh ..zatim finalno ....spustis se ..do mace usnama ljubis je okolo nje :heart: ..butine obe ljubis i kliznes jezikom preko nogu vrelih Sexy dugih ...zatim :kiss: inch po inch preko kolena ...do stopala ...finger sucking sledi i tabane joj :kiss: & lick ...ona gori od uzbudjenja ...stenje i mazi macu dok joj sve ovo radis i Nipples mazi svoje ..:rumenko: ..zatim kreces na gore preko nogu njenih ljubeci i lizajuci kozu njenu glatku i mirisljavu uhhh amazing :D ...etc ..

:kafa:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top