Kako se koji znak zavodi?

Fazon cure su vlazne
Jeste kad ih gurnes u bazen
ma to me ne zanima
samo oci i pogled
jbg izvestio sam se da u njima vidim sve
ne treba da gledam da li klacka nogu ili ih preksrta ili zabacuje nervozno kosu ili gleda odsutno ili me strelja pogledom...prvi pogled, vidim sve...i auru. al ne oma vec malko kasnije, jer moram da budem skroz opusten za to.
 
Ako sam sa muskim Vagama uglavnom dobar prijatelj, i cine mi sigurno tokom citavog zivota 70% najodanijih drugova gdje se posebno pronalazimo na polju duhovnosti, ali i socijalne pravde, sporta, politike, pa sam se pitao kada sam poceo da se zanimam za astrologiju, kako ja sa Suncem, Marsom i Merkurom u 1 polju u Jarcu imam tolike Vage oko sebe, onda shvatih da veliku ulogu igra i moj ascedent u Strijelcu, gdje vjerovatno " zracim" kao Strijelac, sto Vagama odgovara, da mi je Mjesec u Lavu, sto znaci da im odgovara i moj dusrevni sklop, a sto je najocitije MC mi je takodjer u Vagi,a egzaktno na Mcu mi je Pluton, kao vladar 11 polja, koje simbolizira prijatelje , i niko me ne cijeni kao ljudi rodjeni u znaku Vage.U Vagi mi je i SMC.

E sad, iako imam vise nego dobar drugarski odnos sa muskim predstavnicima toga znaka, prema zenskim Vagama, nisam nikada imao neko interesovanje, ne zato sto sam znao da imaju Sunce u VAgi, pa sam ih namjerno izbjegavao, nego ovako retroaktivno, ako se sjetim poznanstva sa nekim zenskim Vagama, za vrijeme prve mladosti, tinejdzerskog doba, nikada me nije zaintrigirala neka zenska Vaga. Iako se cesce radi o djevojkama i zenama, visokog stepena elegancije, cesto pravilnih crta lica ( vladavina Venere i egzaltacija Saturna, koji sve to isklese kako treba), ali cak i one naizgled najprivlacnije zenske Vage, kod mene proizvedu efekat ravnodusnosti.

Shvatio sam i zasto.Primjetih kod njih ogromnu crtu povrsnosti i naivnosti, da su cesto u vezama i brakovima , samo da bi ispunili formu 7 polja, kojim prirodno i vladaju, tj da bi imali partnera radi partnera, a ne sto su narocito zaljubljeni u partnera, te njihova potreba da uvijek povladjuju vecini, da po svaku cijenu budu prihvaceni dio drustva, gdje imaju raznoliku lepezu dusevne osjetljivosti, koju ne pokazuju odmah, nego nude na pocetku hladan odnos, i plus sto nemaju nikakvog fizickog sarma, dubine, karizme itd

Inace prema zenama zracnih znakova, iako mi je DC u Blizancu nisam imao neka interesovanja, mozda malo vise sa Vodolijama nego sa Blizancima i Vagama.

Sa Ovnovima je drugacije, ali i kontra u odnosu na Vage , zene i djevojke mi se cesto fizicki svide, stvarno cesto, kada su lijepe uglavnom je to cista prirodna ljepota,a ja veliku paznju poklanjam na oci, koje su kod Ovci cesto izrazajne, ali sa muskarcima Ovnovima, iako se postujemo, nisam imao nekih posebno prijateljskih saradnji, uglavnom druzenja kroz posao sa sirim krugom prijatelja.
 

Back
Top