КАКО САДА ДА ОТВАРАМ PDF

probaj da force instaliras adobe kroz revo. Ali ga pokreni kao administrator.
Значи Рево може и за инсаталацију, а не само за брисање?
Иначе, када разлистам фајлове у пакети за Акробат, имам и овај, где се помиње 86, значи то је за 32 бита?
Adobe 32.jpg
 
A što ne bi probao ponovo NITRO (kažeš da si ga već koristio)? Ja ga koristim već poprilično dugo i zadovoljan sam. Možda nema sve što i Acrobat, ali meni završava posao.
Мо
Да пробам, имам га на старом, знам да је мало загуљенији када треба конверотвати у текст, иде се на Batch а искрено, сад се не сећам какав је када треба додавати или исецати стране.
Пробаћу сутра, јер ћу тада укључити стари лаптоп.
 
Нађох негде Mastef PDF Editor има команди колико васионски брод, мени у чак 3 реда . Изгледа да ради добро, оставља виодени жиг

Сад га скидох да видим о чему се ради. Ауу, брате. Па за ово треба на курс да се иде :)
 
A što ne bi probao ponovo NITRO (kažeš da si ga već koristio)? Ja ga koristim već poprilično dugo i zadovoljan sam. Možda nema sve što i Acrobat, ali meni završava posao.
Имам Нитро 10, скинут са Гугл драјва давно, али је 32 бита и нови рачунар га не прихвата. Скинем нове верзије, али нема број са регистрацију
 
Него,једно питање у вези деиснталирања: Ових дана скинух и уградих неколико тих пдф едитора, па неки не ваља, неки оставља водени жиг, и ја их све деинсталирах редовним путем. Само се за последњи сетих да одстраним све његове трагове, путем РЕВО деиснталера.
Тако да су ми од осталих остали трагови, непотребни фајлови. Има ли начина да то очистим? Јер, нема их на листи да би их "напао" РЕВО.
Једино да сваки наново инсталирам и одмах истерам помоћу РЕВО, онда би он ваљда узео метлу па почисито ис таре и нове патрљке програма.?
И, ако неко има серијски за овај Мастер ПДФ едитор 5 са доста команди, или за неки Нитро, макар и десетка. Па, ако не сме да пише цео број, због могуће Гугл претраге, може у шифрама: рецимо 123па година Косовског боја исл. Или у поруку...
Позз
 
Него,једно питање у вези деиснталирања: Ових дана скинух и уградих неколико тих пдф едитора, па неки не ваља, неки оставља водени жиг, и ја их све деинсталирах редовним путем. Само се за последњи сетих да одстраним све његове трагове, путем РЕВО деиснталера.
Тако да су ми од осталих остали трагови, непотребни фајлови. Има ли начина да то очистим? Јер, нема их на листи да би их "напао" РЕВО.
Једино да сваки наново инсталирам и одмах истерам помоћу РЕВО, онда би он ваљда узео метлу па почисито ис таре и нове патрљке програма.?
И, ако неко има серијски за овај Мастер ПДФ едитор 5 са доста команди, или за неки Нитро, макар и десетка. Па, ако не сме да пише цео број, због могуће Гугл претраге, може у шифрама: рецимо 123па година Косовског боја исл. Или у поруку...
Позз
Znaš li zašto je teško POTPUNO deinstalirati razne DEMO verzije programa koji rade 30 dana bez ograničenja? Zato što bi ti inače svakih 30 dana mogao da napraviš deinstalaciju i instalaciju! To smo svojevremeno zahebali tako da smo ukinuli automatsku sinhronizaciju vremena i datuma pa svakih 30 dana VRAĆALI datum na mašini! :super:
 
Ја за тражење трагова и њихово брисање користим Everything https://www.voidtools.com/
Само треба пажљиво тражити остатке програма да се грешком не избрише нешто што је потребно.
Zato napraviš Image datoteku pa vratiš ono što si shebao!
 
Збиља не знам ништа од имаге датотекама
Npr. Acronis True Image. Kada instaliraš Windblowse, programe, podesiš sve postavke i napraviš Backup particije. Kada god ti padne na pamet, uvek možeš da VRATIŠ sistem na stanje koje si imao kada si napravio tu Image datoteku! Da nije bilo toga, PC mašinu bih do sada već verovatno 10 puta bacio kroz prozor! :super:
 
Npr. Acronis True Image. Kada instaliraš Windblowse, programe, podesiš sve postavke i napraviš Backup particije. Kada god ti padne na pamet, uvek možeš da VRATIŠ sistem na stanje koje si imao kada si napravio tu Image datoteku! Da nije bilo toga, PC mašinu bih do sada već verovatno 10 puta bacio kroz prozor! :super:
[/QUO
Када на Гуглу тражим Windblowse добијем Windblown
 

Back
Top