Kako sa muskim Ovnovima :)

Sve citam ovo pa uporedjujem sa mojim Ovnom i manje-vise je sve tako.Najvise me kod njega izludjuje sto stalno ocekuje da da se "popravim",da budem savrsena,da se drugacije oblacim-ustvari po njegovom ukusu,da se konacno dovedem u red i ostale gluposti.A meni kao Devici dodatni pritisak oko takvih stvari ne da nije potreban nego...strasno!Pozdrav Devicama sa Lavljim podznakom!
 
nastavnica 75:
Sve citam ovo pa uporedjujem sa mojim Ovnom i manje-vise je sve tako.Najvise me kod njega izludjuje sto stalno ocekuje da da se "popravim",da budem savrsena,da se drugacije oblacim-ustvari po njegovom ukusu,da se konacno dovedem u red i ostale gluposti.A meni kao Devici dodatni pritisak oko takvih stvari ne da nije potreban nego...strasno!Pozdrav Devicama sa Lavljim podznakom!
klimas glavom dok tupi i naucis da iskljucis mozak dok drzi monolog i zivi u uverenju da je uspeo da te ubedi u nesto i onda uradis po svom,kao sto naravno i treba da uradis po pitanju oblacenja,izgleda i stvari koje se ticu samo tebe itd... :)
nekim ljudima je potreban monolog i da umisle da imaju vaznost,ali sve se to da istrenirati :)
 
Шон:
chitam ovu devicu ispod vas kako se hvali da ju je teshko zadovoljiti... izgleda da se onaj njen ovan i ne trudi da je zadovolji... ali to je uvek tako u kombinaciji kad je jedan znak intelektualno i emotivno dominantniji :)

nisam znao da ste rogati... to objashnjava mnogo toga... :)
Gospodine Šon, cenim da ste veliki poznavalac problematike, baratate činjenicama, kao i uvek. To mora da je do horoskopskog znaka? :lol:
 
ja se na njih zalećem kad god mogu :lol: Uz ovnove si uvijek sigurna, u centru njegove pozornosti(odma nakon njega) i ono naj ljepše osjećaš se kao prava kraljica, drže te kao kap vode na dlanu :D
Možda jesu zahtjevni i puno traže, ali puno i daju...Jedino što ih je teško skužiti :roll:
 
Idem sad da si nabavim jedan:lol:
Moj ovan je meni tooooolikooooo drag.....
 

Prilozi

  • spammnet.smilie.bigarmhug.gif
    spammnet.smilie.bigarmhug.gif
    6,3 KB · Pregleda: 105
Sa jednim Ovnom sam godinu i po dana... Ja sam Strelac inace... I uspela sam da ga osvojim :) I to bas zato sto nisam htela da ga osvojim... Vole energicne devojke, pozitivne, mastovite... Mislim da se zaljubio u mene jer ga razumem i imamo jaaaaaaaaaaako dobar sex!!! A to je njima od ogromne vaznosti! I sa njima treba igrati toplo-hladno! Neko je rekao da im treba drolja u krevetu i dama na ulici -sto je tacno... Imaju decacki pogled, a u stvari znaju biti nekad agresivni! Uvek u pokretu, nemaju mira... Nekad nemaju osecaj za meru i suptilnost, ali samo nekad! Inace su dobri prijatelji, velike maze, i pored njih se osecas kao prava princeza... U vezi je veran, naravno ako mu je stalo! Ali jednom kad smo raskinuli, imao je drugu devojku i prevario ju je sa mnom... Posle smo se opet pomirili, ostavio ju je zbog mene... Eto kakvi su kad se zaljube...
 
Drage moje dame,
meni je sa mojim "ovnom" fantasticno! (ja sam vaga, pa onaj princip ovan-mars-muski princip i vaga-venera-zenski princip, izgleda dobro funkcionise :D ).
cula sam jednom da je jedna devojka prokomentarisala "jeste da je ovan u horoskopu, ali je zato bik u krevetu", i POTPUNO se slazem sa njom!
 
mamaroze:
Sa jednim Ovnom sam godinu i po dana... Ja sam Strelac inace... I uspela sam da ga osvojim :) I to bas zato sto nisam htela da ga osvojim... Vole energicne devojke, pozitivne, mastovite... Mislim da se zaljubio u mene jer ga razumem i imamo jaaaaaaaaaaako dobar sex!!! A to je njima od ogromne vaznosti! I sa njima treba igrati toplo-hladno! Neko je rekao da im treba drolja u krevetu i dama na ulici -sto je tacno... Imaju decacki pogled, a u stvari znaju biti nekad agresivni! Uvek u pokretu, nemaju mira... Nekad nemaju osecaj za meru i suptilnost, ali samo nekad! Inace su dobri prijatelji, velike maze, i pored njih se osecas kao prava princeza... U vezi je veran, naravno ako mu je stalo! Ali jednom kad smo raskinuli, imao je drugu devojku i prevario ju je sa mnom... Posle smo se opet pomirili, ostavio ju je zbog mene... Eto kakvi su kad se zaljube...

ih.. shto mi zhao sto nisam ovan... :(
 

Back
Top