Kako pronaći online ljubavnika?

Iako zvuci neverovatno, pricaonica krstarica je jedino vise krindz mesto od foruma
kad sam dolazio 2005, prvo vido to... psovacina, pljuvacina, sto si dilejo doso u nasu sobu, mrs odavde, pedercino, popusis mi q ...ovo je najfinije cega se secam... ali zanimljivo je da gro moderatora i to ovih sto glume neku finocu su bas odatle.
 
Na pričaonicu žena dođe, tj ja sam prošlog leta probala, i za nepunih 20 sekundi odmah dobije najmanje 5 ponuda za čet. A jedno veče bilo 20. Ne znaš ni sa kim da započneš, ja sam jednom odokativno sa njih 10 pa zaboravim šta sam sa kim pričala its... Tu uglavnom ide to šta imaš na sebi.. 🤣 tako da ko želi da se zeza ima priliku. poučena tim iskustvom sam joj savetovala.
 
Na pričaonicu žena dođe, tj ja sam prošlog leta probala, i za nepunih 20 sekundi odmah dobije najmanje 5 ponuda za čet. A jedno veče bilo 20. Ne znaš ni sa kim da započneš, ja sam jednom odokativno sa njih 10 pa zaboravim šta sam sa kim pričala its... Tu uglavnom ide to šta imaš na sebi.. 🤣 tako da ko želi da se zeza ima priliku. poučena tim iskustvom sam joj savetovala.
to je sve go kreten.

kad sam napustio pricaonicu posle 2 sata :rotf: gledao forum...ljis isto, samo pichka qurac , na zenama samo kme kme kme...muskarci dva metroseksualca drze banku i da im kazes da je to sto pisu gej bilo mi glupo...a onda vido krljacinu na politici :heart: i oma uleteo...posle presao na filozofiju i tamo ostao dobrih 10 godina.
 
Na pričaonicu žena dođe, tj ja sam prošlog leta probala, i za nepunih 20 sekundi odmah dobije najmanje 5 ponuda za čet. A jedno veče bilo 20. Ne znaš ni sa kim da započneš, ja sam jednom odokativno sa njih 10 pa zaboravim šta sam sa kim pričala its... Tu uglavnom ide to šta imaš na sebi.. 🤣 tako da ko želi da se zeza ima priliku. poučena tim iskustvom sam joj savetovala.
Jeeezivo
 
Tema je gde naći nekoga za online čet u smislu sextinga, koliko sam razumela
na svakom mestu...eo mozemo ovde da se sexamo na tri strane i ima da bude gledanje ove teme 10x vise samo kad bi krenuo.. :lol:

imao sam i ordinaciju kod marlona na psihologiji..samo jedna zena smela da otvoreno prica sto je nonsens jer je u realu bila skroz blokirana..sve se ostale krile po coskovima :rotf:
 
Cao decko 32 godine, trazi za vezu brak devojku, gospodjicu, studenkinju, doktorku, medicinsku sestru, ditektoricu, sekretaricu, cistacicu za zivot udvoje, jer je ovaj zivot kratak Aleksandrovac, Krusevac i okolina i Srbija, viber WACAP

ahahahah
pusti brate putovali smo nekad po sisarku i po srbiji :hahaha:

kad se setim cega je sve ovde bilo...tri romana da se napise ne bi bilo dovoljno.
 
malo je off ali juce gledah posle dugog vremena ponovo marka fererija i njegov film iz 1981. tales of ordinary madness...bukovski je glavni lik a karakterizacija zena je fantasticna jer su sve opicene :lol:...naravno kao i carlsa sa svim sto nosi njegov alkohol i promiskuitet koji ga je napravio ikonom. ben gazara fenomenalan, bas kao i ornela muti.

ko ne razume zene i zensku prirodu neka obavezno pogleda....ima malo ekstrema, li zar nije svaka zena malo ekstremna kad podivlja :lol:
 

tachno mi dodje da se prijavim i kreiram oglas tipa :----> pishem oglase , posaljite kratku biografiju ili popuniti formular koji cu vam poslati i iskreno odgovorite na 7 pitanja

shifra: uspeh zagarantovan & ne kumujem




1716469327932.png
 

Back
Top