Kako prepoznati reformskog teletabisa

AntunTun:
hahahahah kliknuh na link....hahahahhaha.....kakav si ti car......hahahahhaha smehotekooooooo......buahahahhahaha kakav si ti lik...e ovo je stvarno najbolje od svega shto sam nasho na netu....dakle ti si bolji i od rottena i od treefakera....ti si choveche za ozbiljno posmatrajne.....izdaleka.....hahahaha super si majke mi....podjoshe mi suze od smeha....hahahahaha

(:.....joj

Ух, ал' Ти је коментар... :roll: на тај начин
Туњевино НЕЋЕШ ОБЕЗВОЉИТИ УЧЕШЋЕ Твојих
неистомишљеника на форуму... напротив...
 
ma ne obezvoljavam....jesil kliknuo na link?....ti ne nalazish da je urnebesno?....lik se piso sa nekim na netu....a potom to okachio....i ostavlja post...u fazonu "i ti tjesh da zavrshish ko ovaj ako ne budesh fini".......ja mislim da je to neshto najsmeshnije shto sam u zhiotu video i chuo na internetu....zaista sam svakakvih likova sretao po chatovima....al ovo je presedan....nema obezvoljavanja....naprotiv.....qrazhim ga....hahahha
 
AntunTun:
ma ne obezvoljavam....jesil kliknuo na link?....ti ne nalazish da je urnebesno?....lik se piso sa nekim na netu....a potom to okachio....i ostavlja post...u fazonu "i ti tjesh da zavrshish ko ovaj ako ne budesh fini".......ja mislim da je to neshto najsmeshnije shto sam u zhiotu video i chuo na internetu....zaista sam svakakvih likova sretao po chatovima....al ovo je presedan....nema obezvoljavanja....naprotiv.....qrazhim ga....hahahha

Извини, али ја онда не капирам добро коме је упућен
Твој пост... можда је требало да цитираш... али
верујем Туне да Тебе то мрзи... :?
 
ne mrzi me da citiram...samo je bzvze da to radim...citirate jedni druge do besvesti...ubijate u pojam...smarate temu...ne mozhete da komunicirate sa nekim bez citata...ne setjate se shta ste pisali...shta li...nebitno...chovek pishe o teletabisima a ovamo kachi stranicu o nekom liq sa nekog foruma...el ti to ne kapirash kao chudno?...makar kao chudno...bash se djavolski trudim da budem fin
 
duse sekire.. :lol: ,molim te nemoj da brkas i da stavljas sve tamo u isti kos sa radikalima,sps-om.itd..pozicija sa koje govore oni mi NIKADA nece biti bliska,kao i vecinskoj srbiji o kojoj sa govorio...i daleko bilo da sam za mackara...ja sam jednostavno za ideju normalne,napredne srbije u EU..
a EREMITA bi mogao da nam kaze ko to tako placa,cisto me zanima,nisam nesto pri parama.. :lol: :lol:
 
Petar_FPN:
duse sekire.. :lol: ,molim te nemoj da brkas i da stavljas sve tamo u isti kos sa radikalima,sps-om.itd..pozicija sa koje govore oni mi NIKADA nece biti bliska,kao i vecinskoj srbiji o kojoj sa govorio...i daleko bilo da sam za mackara...ja sam jednostavno za ideju normalne,napredne srbije u EU..
a EREMITA bi mogao da nam kaze ko to tako placa,cisto me zanima,nisam nesto pri parama.. :lol: :lol:

Петре ФПН Ти уопште не делујеш глупо... али...
да ли Ти заиста мислиш ДА ПОЛИТИЧКЕ СТРАНКЕ МОГУ
ДА СЕ ИЗДРЖАВАЈУ ОД ЧЛАНАРИНЕ ЧЛАНСТВА :lol: :lol: :lol:
а што се тиче тога да си Ти тренутно декинтиран,
полако... треба прво да се укључиш у неки "пројекат", да будеш активиста, да покажеш
приврженост... :P
 
EREMITA,pa naravno da se politicke partije ne izdravaju samo od clanarine,to svako zna..tu ucestvuje drzava(i to podosta),razni up.odbori..i jos mnogo stosta..finansijeri su brojni,nekad manje-vise transparentni..ali SVE politicke partije se tako finasiraju,kako one koje su tebi "placenicke",a tako i ove druge..ne dobijaju samo,recimo gss,ili ds pare sa strane,vec SVE I SVI..tako je to svuda...a za recimo NVO je potpuno prirodni i zakonski da dobijaju pare za svoje projekte..i,btw niko nije u NVO-u jer je placen,ima tu i pravih ideoloskih,moralnih i dr. licnih principa..uoste ne stoji da su tamo jer su "placenici da blate srpski narod"..recimo,da li bi radikal bio placen nekim parama da radi to isto?tako da,nisu samo pare,vec i licni ideali u pitanju..
 
Petar_FPN:
niko nije u NVO-u jer je placen

laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
 

Back
Top