kako pomoći "pravim" prosjacima?

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Ja se secam jednoga sto se pretvarao da je slep.I tako idem ja ulicom, zveram naokolo, bacaju njemu novcice, kada tek odjedanput zvoni mu telefon, usput bolji od mog, skine on naocare i sasvim se lepo isprica sa nekim...Xaxxaaxax

hahahahahahaha koji prevarant...
a pravim prosijacima ne treba davati uvek pare,nego lepo ako je gladan,kupis mu sendvic i das mu da jede ili mu das staru odecu da se obuche.....
vecina njih pare potrosi na pivo ili neke gluposti a kukaju da su gladni....zato lepo pitas sta ce ti pare,i kada kaze za sta mu trebaju pare,ti mu to kupis i das mu

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.694
Ne moze stvarno da se pomogne - na duge staze - nekome ko tako zivi. Mozda mogu neke organizacije, a i to je diskutabilno... Jedino sto ja mogu da uradim je da dam kintu kad mi traze, hranu, cigare, ili staru odecu, sto i cinim. Meni te stvari ionako nista ne znace, nije neka zrtva. A lovu dajem kada imam, i to me mnogo ne pogadja. Ok, ima prevaranata, ali ima bre i stvarno gladnih i jadnih...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.