Kako podnosite..

Ovaj moj jedva dočekao da se oženi pa da ima izgovor da ne izlazi. :(
I onda ja izađem ponekad, čisto da ubacim svežeg vazduha da se ne podavimo zamandaljeni u kući.

Jesi li ga svećom tražila?:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Sjajno ... :)
Mm izlazi svaki vikend vec 13 godina od kako smo zajedno.
Podrzavam maksimalno.
Znam da je to zdravo, iako je diskutabilna kolicina alkohola koju unese taj dan, ali mora covek imati izduvni ventil(tako kaze) :lol:
Nocas kaze dosao oko 2h... Mozda malo kasnije :lol:

Meni ne smeta... Odmorim dusu taman... A i moja svekrva je bila u pravu kad je rekla "Cicak sine on ce sazreti tamo negde oko 46.godine" :malav:
Ja joj se tad smejala i suze brisala... Od smeha... A zena bila apsolutno u pravu :lol:
Jos nekih desetak godina nek klajca... Posle kad prestane izlaziti, ako ikad prestane, sta ce onda naci? Nesto novo nesto divlje... :)

Ne brines da ce da se zaljubi?:rumenko:
 
Vikend je vecin ,osim ako je ribolov u pitanju...Radni dani su oduvek bili moji i to nema radno vreme...:mrgreen:
Ko Vučić 24 h radno vreme...I kad spavam radim...:lol:
I pošto radi industrijska špijunaža (objasnio!) nema ulaženja u trag!:sad2:
 
Sjajno ... :)
Mm izlazi svaki vikend vec 13 godina od kako smo zajedno.
Podrzavam maksimalno.
Znam da je to zdravo, iako je diskutabilna kolicina alkohola koju unese taj dan, ali mora covek imati izduvni ventil(tako kaze) :lol:
Nocas kaze dosao oko 2h... Mozda malo kasnije :lol:

Meni ne smeta... Odmorim dusu taman... A i moja svekrva je bila u pravu kad je rekla "Cicak sine on ce sazreti tamo negde oko 46.godine" :malav:
Ja joj se tad smejala i suze brisala... Od smeha... A zena bila apsolutno u pravu :lol:
Jos nekih desetak godina nek klajca... Posle kad prestane izlaziti, ako ikad prestane, sta ce onda naci? Nesto novo nesto divlje... :)

Verovatno ste zbog toga i 13 god zajedno. Jel znas da u izlaske idu i druge zene, koje su u istoj prostoriji u kojoj je i on? Opusteno, a?
 
Cicak daj adresu i reci sta ti treba :rumenko::lol:
Pusarikova 13
24568 Novi Pizdinci

Treba mi jedno 5 miliona... :malav:
Verovatno ste zbog toga i 13 god zajedno. Jel znas da u izlaske idu i druge zene, koje su u istoj prostoriji u kojoj je i on? Opusteno, a?

Ma daj nemoj me zaebavati?! :eek: I zene idu u izlaske?! Pa jel to moguce?! Stvarno?! :eek:

Pa ja ne mogu da verujem :zeek:
 
Pusarikova 13
24568 Novi Pizdinci

Treba mi jedno 5 miliona... :malav:


Ma daj nemoj me zaebavati?! :eek: I zene idu u izlaske?! Pa jel to moguce?! Stvarno?! :eek:

Pa ja ne mogu da verujem :zeek:

Не брини, Чиле, то су неке кураве :lol:

Поштене жене не излазе у град.
 
Чиле, где си видела паметног заљубљеног човека :lol:
Ja sam uvek pametna :malav: tako da demantujem :)
ciki pa ne isplati ti se da se zaljubi, mislim bukvalno ti se ne isplati :lol:
Bez brige miki. Bez brige :lol:
Ma neće on skroz da se zaljubi, samo malkice, preko vikenda. :lol:
Sto malkice? Ne volim ja nista polovicno. Nije on pola coveka, nek se zaljubi... Sta ima veze. Ljubav je lepa :)
 

Back
Top