Kako podnosite raskide

Pridruzujem se ovima od "dva" dana...i recenom uz sve to...kada izgubis najmilije tesko da ce me potresti mnogo neko kome se digao na neku drugu...taj bolje i da ode sto pre...
Zasto bi patili za nekim ko nije hteo sa nama srecu?

Malo je drugacija situacija kada ja raskidam...tu se dosta lomim...ali nista dramaticno...
 
Pa... kao i svaki idealista... bolujem.... GODINAMA!
Jasno je meni zašto se sa nekim nisam snašla, što sam se razišla, ali to da sam napravila lošu procenu... to ne mogu da preživim bez da godinama vraćam film, etapu po etapu, tren po tren shvatam, razlažem na ''Zašto?' i''Zato!''.
Nemam loše mišljenje o onima koje sam birala. Zbog njih, a tačnije zbog svog ličnog izbora, sam samo morala da o sebi učim od nule, da se snađem nekako da ponovo imam samopoštovanje.
 
Pa... kao i svaki idealista... bolujem.... GODINAMA!
Jasno je meni zašto se sa nekim nisam snašla, što sam se razišla, ali to da sam napravila lošu procenu... to ne mogu da preživim bez da godinama ne vraćam film, etapu po etapu, tren po tren shvatam, razlažem na ''Zašto?' i''Zato!''.
Nemam loše mišljenje o onima koje sam birala. Zbog njih, a tačnije zbog svog ličnog izbora, sam samo morala da o sebi učim od nule, da se snađem nekako da ponovo imam samopoštovanje.
da vise "boli" to sto smo verovali nekome, procenili pogresno, nego sto je ta osoba otisla...
 
da vise "boli" to sto smo verovali nekome, procenili pogresno, nego sto je ta osoba otisla...
Svojim pokušajima želim da budu srećni...
Ali, pitam se ponekad da li sam ja mogla biti drugačija, gde to tačno, kako...
Elem, prosutom mleku nema leka.
Neki uče na usputnim vezicama, a neki na par magistriraju stvar i shvate da nema pojma baviti se više time.
 
Kako podnosite raskide? Jeste li od onih što se zlopate mesecima kao da je neko umro ili ste ipak sposobni ta se oporavite brzo i već pronađete novog partnera?
Tesko.
Tugujem, razmisljam, u glavi vodim razgovore koji se nikada nece dogoditi, ali onda te misli polako prestanu da budu tako intezivne i sve prodje.
Ali potraje.
Posto je i veza potrajala.

Mozda je drugacije i lakse kada je sve manje ozbiljno i manja vezanost.
 
Kako podnosite raskide? Jeste li od onih što se zlopate mesecima kao da je neko umro ili ste ipak sposobni ta se oporavite brzo i već pronađete novog partnera?
Не морам одмах наћи некога. Партнери се не траже, они се десе. Нисам она кокошка из цртаћа па да тражим мушкарца са оклагијом.
Али нисам од оних који даве другарице причом, претресају и тумаче поступке и сутације... ту сам обично ја слушалац и раме за плакање када други раскину.
Нисам ни од оних који спусте ролетне и данима живе уз филмове и празне кутије достављене хране и сладоледа.
Живим нормално. Први дан ти је мало кнедла у грлу али сваки следећи је све лакши. Кога нема без њега се може :)
 
ja ne znam,Nikad nisam imala rasid tipa ej mi necemo dalje
uvek je to neka svadja ,,milionita po redu i onda se mirno razidjemo jer je jasno da nam nema spasa
sada je nekako drugacije.
Bivsi mi je bio utegnut,galantan ,dobar elokventan, ne porocan,
,,a ovaj sad,,od pre neki dan bivsi je sve suprotno od toga,
cak je i zavisnik koji stalno tvrdi da je bivsi zavisnik
,,i Nekako me boli vise od svega,Nikakav decko iz snova on nije,Zapravo uzasan je.
ali tu niko nikog nista nije terao. imalismo poprilicno fer odnos,
i dugo je trajalo.
a sada,,PRREKO drugih cujem da prica da sam ga ja gurala da se drogira ,
da se zbog mene drogirao,DA je morao da uzima za smirenje jer sam ga ja nervirala.
ja sam inace ne porocna,NIti pivo ne mogu da popijem.
Ono bas mi nekako dodje zao .
Ali valjda im je ta bolest takva
 

Back
Top