Kako podnosite danasnji plavi ponedeljak-najdepresivniji dan?

Kako podnosite danasnji plavi ponedeljak-najdepresivniji dan?

  • Dobro je poceo a nije nastavio u tom ritmu

    glasova: 0 0,0%
  • Nikako

    glasova: 0 0,0%
  • Nekako

    glasova: 3 30,0%
  • Prazan kao svaki ponedeljak

    glasova: 0 0,0%
  • Dan kao svaki drugi

    glasova: 6 60,0%
  • Djokovic na AO kao uteha inace krš težak

    glasova: 1 10,0%
  • Oprane stvari,pada sitna kisa a tenis se igra,odlicno je

    glasova: 0 0,0%
  • Uh!

    glasova: 1 10,0%
  • Bilo je lepo slaviti

    glasova: 0 0,0%
  • "Nece biti bolje,pun sam mrzovolje,zivot je mnogo kvaran,ja sam razocaran"

    glasova: 1 10,0%

  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.170
https://www.nin.rs/magazin/vesti/43...ak-kazu-da-je-to-najdepresivniji-dan-u-godini

"Od novembra do februara na našoj hemisferi dani traju kraće, a manjak svetlosti je jedan od faktora koji može kod pojedinaca izazvati sezonsku depresiju. Dodatno, hladno vreme može da utiče na raspoloženje, a u ovom periodu smo skloniji da imamo više nezdravih navika i manje fizičke aktivnosti. Na svu muku do 15. januara su mnogi shvatili da novogodišnje odluke o tome da će "svakog dana lezati ranije i jesti manje masnog" naprosto nisu upalile i onda ih stižu holesterol, prehlada i osećaj krivice."
 
Januar je najdroresivniji mesec a februar moze da ga ponekad dopuni.
Septembar i tako nekako pocetak neke jeseni moze da bude isto malo depresivan kao i sredina leta kad sunce nemilosrdno przi i od vruciniće ne moze da se spava a i ne isplati se ni ici na kupanje jer izgoris i napeces se posle 3 minuta kad izadjes...

Jedino prolecni meseci su ok i tu neki deo jeseni kad su temperature umerene...
 
https://www.nin.rs/magazin/vesti/43...ak-kazu-da-je-to-najdepresivniji-dan-u-godini

"Od novembra do februara na našoj hemisferi dani traju kraće, a manjak svetlosti je jedan od faktora koji može kod pojedinaca izazvati sezonsku depresiju. Dodatno, hladno vreme može da utiče na raspoloženje, a u ovom periodu smo skloniji da imamo više nezdravih navika i manje fizičke aktivnosti. Na svu muku do 15. januara su mnogi shvatili da novogodišnje odluke o tome da će "svakog dana lezati ranije i jesti manje masnog" naprosto nisu upalile i onda ih stižu holesterol, prehlada i osećaj krivice."
Ja sam mislila da je to zadnji ponedeljak u januaru, meni su uopste ti zadnji januarski dani grozni jer pare se istrose posle svega, oduze se jer nema vise proslava i suocavas se opet sa "sivom" realnoscu.

Ovaj ponedeljak danas, tako tako, nisam ni znala da spada u najdepresivnije, ali kisa pada i jeste grozan.
 
Januar je najdroresivniji mesec a februar moze da ga ponekad dopuni.
Septembar i tako nekako pocetak neke jeseni moze da bude isto malo depresivan kao i sredina leta kad sunce nemilosrdno przi i od vruciniće ne moze da se spava a i ne isplati se ni ici na kupanje jer izgoris i napeces se posle 3 minuta kad izadjes...

Jedino prolecni meseci su ok i tu neki deo jeseni kad su temperature umerene...
Ја највише енергије имам баш преко лета,а сада сам у некој благој депресији,ако се може тако назвати.
 

Back
Top