Kako nas svet vidi ?

kyoatia:
Kako vas svet vidi??!

Kao vrlo nestabilnu državu, kojoj još ništa nije sigurno u mnogim pogledima
1. Kosovo (da ili ne nezavisnosti)
2. Radikali su vam najjača stranka (što je veoma negativno da takva opcija bude najjača stranka u očima demokratskih i liberalnih zemalja)
3. odlaskom Crne gore izgubili ste izlaz na more a geostrateški vas se može zaobići
4. vrlo loša infrastruktura i naobrazba ( najveći minus za vas u očima stranih ulagača)
5. ne saradnja sa Haagom (krijete dva nesumnjivo najveća retna zločinca iz proteklog rata


hoćeš još???
OK nisam nacionalista ali iako navedeni argumenti donekle jesu istiniti ali definitivno imas pravo na svoje misljenje ,ali da rezimiramo malo! Smatram da ono sto smo mi u SRBIJI doziveli malo ko bi to dozive stojicki kao mi inflacija,ratovi,bombardovanje, opsta neimastina,ziveli vise bez struje nego sa njom a placaji je ne znam vise sa cim ko da smo vinca.I Hrvatska ima znatno bolje uslove i mogucnosti lagodnijeg zivota.Ali da se vratim na temu elem pored silnih znamenitostii lepote ovoga grada i zemlje izabrali stracaru sve sa cigom u kompletu, izvini a sto nisu stali pored neke rusotine tj pecata bombardovanja pa da se vidi eto i pored ovog oni i dalje funkcionisu ,a tesko da bi neki amer tako brzo se oporavi, i bilo ko i opet im pruzio ruku :confused:
 

Back
Top