KAKO GA PREBOLETI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ogledalce...jel nosas ogledalce u dzepu
+ ponekad ne mozes odoljeti porivu da se pocesljas u javnosti...aj priznaj...? :per:
:eek: ma dal moguce da si stekla takav utisak o meni ??? !!! dal si stvarno uverena da svako ko je svestan toga da ga ti ne trosis svojim prozivkama (kakav god da ti je zadatak ovde), da je narcis.....Lutko budi uverena da me nimalo nisi potrosila....tvoj maximum inteligencije sam video jos pre nekoliko postova (sto mi je inace i bio cilj)...jer sam cuo od nekih na krstarici da ovde vazis za visoko inteligentnu osobu, pa sam hteo malo da te bacim na test.....sto se tice mene, mogu ti reci da si prosla kavlifikacije za svoj posao. A sto se tice toga ko je inteligentniji, videces kad i gde si posustala...slobodno prelistaj strane...na ovom su pdf-u :bye:

:hvala:
 
:eek: ma dal moguce da si stekla takav utisak o meni ??? !!! dal si stvarno uverena da svako ko je svestan toga da ga ti ne trosis svojim prozivkama (kakav god da ti je zadatak ovde), da je narcis.....Lutko budi uverena da me nimalo nisi potrosila....tvoj maximum inteligencije sam video jos pre nekoliko postova (sto mi je inace i bio cilj)...jer sam cuo od nekih na krstarici da ovde vazis za visoko inteligentnu osobu, pa sam hteo malo da te bacim na test.....sto se tice mene, mogu ti reci da si prosla kavlifikacije za svoj posao. A sto se tice toga ko je inteligentniji, videces kad i gde si posustala...slobodno prelistaj strane...na ovom su pdf-u :bye:

:hvala:
khhmmm...jedini dojam koji sam ja...stekla (doduse, nesto ranije...) je da moderatorica ne radi nista...???

naime, ako prelista ovu temu uvidjet ce da si jednako gnjavio i npr. Glupacicu...

sta s tobom jest ili nije u redu...ne zanima me previse
ionako je... evidentno
 
khhmmm...jedini dojam koji sam ja...stekla (doduse, nesto ranije...) je da moderatorica ne radi nista...???

Da je radila svoj posao, banovala bi te od tvog 1. posta ovde...jer si od pocetka spamovala
naime, ako prelista ovu temu uvidjet ce da si jednako gnjavio i npr. Glupacicu...

Glupacicu niti sam gnjavio, niti je ona mene...sto se inace vidi iz njenog prilozenog zadnjeg posta i reputacije koju sam joj dodelio. A sto se tice tebe. Pogledaj na prosloj strani citate ko je koga poceo da gnjavi u pokusaju da trosi...mada kad ti je to posao...
btw inace poznata si ovde po smaranju i ganjanju drugih
sta s tobom jest ili nije u redu...ne zanima me previse
ionako je... evidentno

Tako je...isto kao i za tebe sa sve zakljucenom dijagnozom na prosloj strani...
 
odlicno, nek me banuje ako smatra da je potrebno...

sto se tebe tice ti si jos jedan bolesnik u nizu i nista vise.da budem iskrena; razgovor s tobom je naporan, ali ne zbog toga
sto si strasno pametan/obrazovan vec zato sto si...dosadan; previse se primas na gluposti + bropleto donosis "zakljucke"...koji su
u 99 posto slucajeva samo i jedno odraz tvoje nezrelosti...
veliki je napor pricati s covjekom poput tebe, a ne reci mu prosto da je...budala.
 
Poslednja izmena:
odlicno, nek me banuje ako smatra da je potrebno...

sto se tebe tice ti si jos jedan bolesnik u nizu i nista vise.da budem iskrena; razgovor s tobom je naporan, ali ne zbog toga
sto si strasno pametan/obrazovan vec zato sto si...dosadan; previse se primas na gluposti + bropleto donosis "zakljucke"...koji su
u 99 posto slucajeva samo i jedno odraz tvoje nezrelosti...
veliki je napor pricati s covjekom poput tebe, a ne reci mu prosto da je...budala.

E DA BREEE...i to ti ne rekoh, jes sam cekao da dodjes do toga. Svi koje si smarala po forumu su rekli kako kada god di ponestanu ideje, ti im kazes da su BUDALE, LUDI, NENORMALNI, DOSADNI...I da kada god zagrizes, tesko pustas i da ih posle proganjas i po drugim temama... Tako da i pored tvog obavljanja duznosti na VRLO CUDAN NACIN...tvoja sifra i dalje stoji na prosloj strani. Shvati je ozbiljno jer je to ID tvoje psihe. Mislim da sam te promasio za jednu podkategoriju, i zato ti prijateljski savetujem da se obratis najblizem psihijatru...jer ti hitno treba pomoc
 
E DA BREEE...i to ti ne rekoh, jes sam cekao da dodjes do toga. Svi koje si smarala po forumu su rekli kako kada god di ponestanu ideje, ti im kazes da su BUDALE, LUDI, NENORMALNI, DOSADNI...I da kada god zagrizes, tesko pustas i da ih posle proganjas i po drugim temama... Tako da i pored tvog obavljanja duznosti na VRLO CUDAN NACIN...tvoja sifra i dalje stoji na prosloj strani. Shvati je ozbiljno jer je to ID tvoje psihe. Mislim da sam te promasio za jednu podkategoriju, i zato ti prijateljski savetujem da se obratis najblizem psihijatru...jer ti hitno treba pomoc

uf, uf...
ovo je ono kad doktori savjetuju nesretne clanove obitelji:
" jeste, bolesan je pa kad odlepi malo mu podilazite dok ne dodjemo po njega..."

evo, poslusacu ih:
"u pravu si...sve si u pravu...sta god da si reko..." :)


nego, kazes...raspitao si se
e, super...ja se nisam...raspitivala
ono, nije mi obicaj + ovdje nemam ni zasto... :mrgreen:
 
uf, uf...
ovo je ono kad doktori savjetuju nesretne clanove obitelji:
" jeste, bolesan je pa kad odlepi malo mu podilazite dok ne dodjemo po njega..."

evo, poslusacu ih:
"u pravu si...sve si u pravu...sta god da si reko..." :)


nego, kazes...raspitao si se
e, super...ja se nisam...raspitivala
ono, nije mi obicaj + ovdje nemam ni zasto... :mrgreen:

Ajd jos malo da me trosis...¿ Ljudi mi se sami obracali i upozoravali na to koliko umes biti dosadna i gnjavez...a ja sam se raspitao za nesto drugo, sto mi je mnogo vise znacilo ;)
 
Nikako ne dopuštati da uđete u neko pseudo-prijateljstvo dok niste sasvim sigurne da ste prebolele.
Svaki "prijateljski" zagrljaj muškarca koji vas je ostavio (a niste ga prebolele) vraća vas u preboljevanju dva koraka unazad.
 
Moderatorica ne valja kada radi svoj posao, ne valja kada ne radi, pa ko ce vama udovoljiti:p
Uglavnom, lepo sam pokusala da vam skrenem paznju da spamujete temu svojom svadjom i medjusobnim vredjanjem, ali nije vredelo. :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top