Kako demokrate lazu Srbiju: U Srbiji se zivi sve teze i teze

a meni zvezdice?:-(:-(:-(

hello0091ou.gif
 
Juce odem do jednog od ovih gigamega marketa, cisto da vidim da li cu uspeti da nadjem ulje pre nego sto poskupi. I, vidi cuda, NEMA! Nema ulja. Nestalo trenutno? Verovatno ce da dodje cim poskupi. Pa Boga mu, koliko ja znam do te bi smelo. Mora da postoji neka drzavna sluzba koja kontrolise takve manipulacije. Postoji li?
Naravna da postoji. Ali u normalnim zemljama. Ne u ovoj crnoj rupi koja se odaziva na ime Srbija.
(yoyokiwi, 19. novembar 2007 16:08)

--------

evo komentar da procitaju ovi sto kazu da danas nema nestasica ko za vreme Slobe. Jajare trgovacke naravno, cim su cule da ulje poskupljuje , povukle su robu sa rafova, i cekaju da dodju nove cene , pa da i roba dodje :)
 
hvala ti na brizi i zdravoj ponudi! znaci po tebi mi srbi u srbiji ne bi smeli ni da jedemo, i ako kazes da mleko nije zdravo, onda da te pitam zasto si onda sisao majku kad si bio mali? oce da je od toga zardjao tvoj mali zakrzljali mozak!

Zavisi od toga sta ti tvoja kineska zena spremi.....kada te kupi.Ako se uopste neka odluci da baci 5 yuan-a...
 
Juce odem do jednog od ovih gigamega marketa, cisto da vidim da li cu uspeti da nadjem ulje pre nego sto poskupi. I, vidi cuda, NEMA! Nema ulja. Nestalo trenutno? Verovatno ce da dodje cim poskupi. Pa Boga mu, koliko ja znam do te bi smelo. Mora da postoji neka drzavna sluzba koja kontrolise takve manipulacije. Postoji li?
Naravna da postoji. Ali u normalnim zemljama. Ne u ovoj crnoj rupi koja se odaziva na ime Srbija.
(yoyokiwi, 19. novembar 2007 16:08)

--------

evo komentar da procitaju ovi sto kazu da danas nema nestasica ko za vreme Slobe. Jajare trgovacke naravno, cim su cule da ulje poskupljuje , povukle su robu sa rafova, i cekaju da dodju nove cene , pa da i roba dodje :)
E moj Jerry... Kao što ti već rekoše...
 
Jerry trk kod Miška po ulje! :lol:

NOVE cene ulja u “Delta” maloprodaji neće biti primenjene od utorka. Po staroj ceni, koja je u “Maksi” supermarketima 92,90 dinara, a u “Tempu” 91 dinar, prodavaćemo ulje sve dok ne prodamo i poslednji litar koji je nabavljen. Po našim prognozama to će trajati narednih nekoliko dana. Tada ćemo biti prinuđeni da primenimo nove cene, jer bi daljom prodajom po starim ostvarivali gubitak, shodno tome da je nova nabavna cena, od naših dobavljača, promenjena za oko 20 odsto - izjavio je Dragan Filipović, generalni direktor “Delta Maksija”.
 

Back
Top