Kako danas naci devojku/decka?

Sinak, i ja bih našla tonu momaka da živim u Bgu, Novom Sadu ili nekom drugom ku*cu, a ne u provinciji gde se svi znaju.
Meni internet jeste jedina opcija.
Mislim, mogu ja jelte da putujem po Srbiji da jurim momke, i da trošim novac, al' ovako mi je lakše.
 
Primetio sam da je sa sirom upotrebom interneta stvoreno mnostvo novih prijateljstava i veza preko interneta. Ali da li smo postali toliko zavisni od interneta(pre svega mislim na Facebook) da ga imamo cisto kako bi naletela neka riba ili decko kome bi se svideli.
Recimo mnostvo likova koje ja znam, kada ih pitam "kako naci ribu", odgovaraju preko fejsa, krstarice, pa cak i msn-a.

Gledanje tudjeg profila i slika doradjenih Photoshopom? Sastanaka sa ko zna kime...
Da li klinci sada sve vise vremena provode na netu ukrasavajuci fejs profil umesto da izadju napolje, na neku zurku, na letovanje, u grad, u diskoteku, ma bilo gde?

Mozda zato sto je danas jednostavnije reci preko neta sve sto mislis ne stideci se reakcije druge strane, pa na taj nacin nema ispale i blamiranja?

Sta je bilo sa serenadama pod prozorima i jurnjave devojaka.
Setite se samo filma Lajanje na zvezde.

Iako sam poprilicno stidljiv ja sam za varijantu uzivo. Mozda sam zato i prekinuo svaku vezu sa netom osim msn-a i povremeno krstarice.

Sta vi mislite?


 
Recimo mnostvo likova koje ja znam, kada ih pitam "kako naci ribu", odgovaraju preko fejsa, krstarice, pa cak i msn-a.
Sta vi mislite?

Net moze da bude mesto gde zbog kolichine vremena koje provodish online, moze da naleti osoba koja ce ti privuci paznju, al' sad da grchevito obilazish portale, forume, facebook u potrazi za deckom/devojkom... jok :rtfm:

Prvo... net je povrshan... vidish 657 fotki ribe iz svih mogucih poza, i u svim odevnim kombinacijama... i jednostavno nemas vishe o cemu da mastas.

Drugo... kad nekom gledash fotke i razmisljas "uuu ova je dobra, slatka, ma ona bi bila savrshena za mene..." ti doticnu osobu idealizujesh... ne znash kakva je zapravo, i dal' bi ste se slozili... dok se ne upoznate.

Trece... kapiram da je fejsbuk ushao u sve pore zivota klinaca, al' da trazish ribu na fejsbuku je lame burazeru.
Sta je sa shkolom, sa devojcicama u kraju, na keju, po kaficima? Leto je, ides valjda na plazu, bazen, more? Shta je sa drugaricama, drugaricama drugarica, drugarica drugara? Imash Bog te mazo, ako se malo potrudish i mrdnesh iz dnevne sobe, 1001 opciju da nadjesh devojku... stvarnu devojku, od krvi i mesa, sa sisama, guzom, svojim JA, svee... umesto sto se nadash da poentiranju na fejsbuku gde se svi prave da su nesto sto nisu... :dash:
 

Back
Top