Kako da smršam al' da ne idem na dijetu il' u teretanu?

:lol:
https://www.healthline.com/nutrition/shirataki-noodles-101

Shirataki noodles are a unique food that’s very filling yet low in calories.
These noodles are high in glucomannan, a type of fiber that has impressive health benefits. In fact, glucomannan has been shown to cause weight loss in numerous studies.
This article explains everything you need to know about shirataki noodles, including their benefits and cooking instructions.
Ne znam dal to ima ovde, bas cu da vidim kod cajniza 🥰
 
Najbolja stvar za mrsanje koja meni pomaze je smanjenje ugljenih hidrata, izbacivanje secera i vezbanje. Za stomak je najbolje setnja ili trcanje ujutru, pre dorucka, da bi masti pocele da se tope. Nije lose ni da se vecera izbaci, mozes da grickas bademe i suncokretovo seme ako si bas gladan. Naravno, sa godinama je kg teze skinuti, ali nikako nije nemoguce. Najlaksa stvar na svetu, kad se radi o poboljsanju svog izgleda, je smrsati.
mene karbs ubiše
 
Nemoj da se smejete! Može to!

Bitno je ubrzati metabolizam, a evo nekoliko saveta...

  • Idite ranije u krevet
Pogledajte prilog 1037696

Na osnovu finske studije gde su pratili ponašanje dva identična blizanca, onaj što je manje spavao i bio pod većim stresom je nakupio više visceralne masti (rezervni točak, trba, salce).
Давно је израчунато да трчање 5 километара сагори калорија као добар секс.
Па сад ко воли нека изволи да трчи!
 
:zcepanje:a ja odoh na New Zelland :zcepanje:tako sam informisana...
Откуд ти паде на памет то острвце. Мита и ја волимо конфор. Оствце је нама тесно. Само сам га ја зезнуо, већи конфор код мене, 11 временских зона а за скидање килаже, савршен избор!
Погледај их:
 
Откуд ти паде на памет то острвце. Мита и ја волимо конфор. Оствце је нама тесно. Само сам га ја зезнуо, већи конфор код мене, 11 временских зона а за скидање килаже, савршен избор!
Погледај их:
WAU...joj...
 

Back
Top