Kako da se rešim košenja?

Poruka
17.721
Dakle, već treći put ove godine sam danas kosio ovu đavolju obalu. Ne znam da li ćete moći iz priloženih slika da skontate koji je to prostor ali recimo nekih dvesta metara sigurno, plus gornja strana koju nisam slikao. Znači ovaj pojas pored puta, kanal i obala. Sad, to nije moje ali je pored moje njive i onda se očekuje da ja to održavam. ?
Imate li neku ideju šta bih tu mogao da posadim ili da uradim da ne mora tako često da se kosi a da nije total. I da bude lepo. Dajte neku ideju. ?

IMG_20220624_202912.jpg


IMG_20220624_202920.jpg


Slikano je sa istog mesta. Prva slika je gornja sttana, druga donja.

IMG_20220624_202705.jpg

IMG_20220624_202649.jpg
 
U Svabiji kada sam bio pored puta sve lepo ocisceno i sredjeno nije kao kod nas samo sto dinosaurusi ne iskoce .

Moj jedan komsija uzme neku hemikaliju i onda se trava osuši skroz, kao da je nema
Mada, ne bih to radila da sam na tvom mestu
Znam da preko leta, takodje ovi na selu, zapale zelenu površinu, valjda zbog toga što ih mrzi da kose
To je nesto kao Monsantov Total nije to dobro ,to gde padne tu vise nista ne nice .

Kaква је разлика?
Kosa je rucna ,a trimer na benzin.
 
U Svabiji kada sam bio pored puta sve lepo ocisceno i sredjeno nije kao kod nas samo sto dinosaurusi ne iskoce .


To je nesto kao Monsantov Total nije to dobro ,to gde padne tu vise nista ne nice .
Mislim da je u pitanju taj neki total, ako me secanje sluzi
Slazem se, meni je to cista glupost, plus, sto i nema neko vece dvoriste a i nikad im trava niej nesto rpeterano pravila problem
 
Kod kojih nas ?!
Моја комшиница била код деце у Америци непуна три месеца. По повратку свратила у најближу продавницу и видела просут јогурт и неке папире испред продавнице и гласно прокоментарисала: ,,Код нас у Америци није овако. Све је чисто''!
То сте ви!
 
Dakle, već treći put ove godine sam danas kosio ovu đavolju obalu. Ne znam da li ćete moći iz priloženih slika da skontate koji je to prostor ali recimo nekih dvesta metara sigurno, plus gornja strana koju nisam slikao. Znači ovaj pojas pored puta, kanal i obala. Sad, to nije moje ali je pored moje njive i onda se očekuje da ja to održavam. ?
Imate li neku ideju šta bih tu mogao da posadim ili da uradim da ne mora tako često da se kosi a da nije total. I da bude lepo. Dajte neku ideju. ?

Pogledajte prilog 1176392

Pogledajte prilog 1176393

Slikano je sa istog mesta. Prva slika je gornja sttana, druga donja.

Pogledajte prilog 1176396
Pogledajte prilog 1176398
Lepo si sredio , nastavi samo tako , ne trazi lakse metode sem da unistis zelenilo a to nemoj.

Kod kojih nas ?!

U Crnoj Gori bas nista ne odrzavaju ,u Srbiji se koliko toliko kosi .
Odrzavanje nas muci ... mi sagradimo ali ne odrzavamo , takav smo narod.
 
Dakle, već treći put ove godine sam danas kosio ovu đavolju obalu. Ne znam da li ćete moći iz priloženih slika da skontate koji je to prostor ali recimo nekih dvesta metara sigurno, plus gornja strana koju nisam slikao. Znači ovaj pojas pored puta, kanal i obala. Sad, to nije moje ali je pored moje njive i onda se očekuje da ja to održavam. 🙄
Imate li neku ideju šta bih tu mogao da posadim ili da uradim da ne mora tako često da se kosi a da nije total. I da bude lepo. Dajte neku ideju. 😁

dobra fora je i da ne odnosis pokoseno..pusti da malo zaraste i onda pokosi i ostavi pokosenu travu
ona vlazi i truli i blokira rast nove koja prestaje da raste...provereno radi ovaj fazon :D
 

Back
Top