Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?

Možda imaju pravo po Zakonu da plene televizore i veš mašine ali realno izvršitelji više vole keš i šalju rampu na primanja.
Nisu u ovom tekstu dali nijedan konkretan primer popisa šporeta zbog dugovanja rođaka Mike iz Pržogrnca.
U svakom slučaju rešenje o pasivizaciji štiti vlasnika. I svako može da traži od mupa da izađu na teren i utvrde da niko sem vas ne živi tu. I dobija se rešenje. Rešenje vas štiti od popisivača šporeta.
 
Poslednja izmena:
Mafija zaradjuje na drzavnim funkcijama na koje su dovedeni kao korisni idioti strucnjaka bez skole tacnijesa skolom srpsko engleske politicke volje, ivestitor kao kriminalac koji je povezan preko preduzimaca sa mafijom i sve to plati debil koji je krajnji kupac ili sam investitor kada ga uhvate u kradji pa plati jos jednu cenu u koju je uracunata cena korisnog idiota, sudije, javnog tuzioca, katastarske cistacice i neke policajke usput...
Naravno, svi bi morali da sede u zatvoru, a neki na budu vesani kao izdajnici koji potkopavaju ekonomiju i ugled drzave srpskih gradjana...
Nema smrtne kazne.
To je ipak kvalitet drustva. Ko moze kome da oduzme zivot? Zakon. Negde moze, ovde ne.

A za ostalo sta si naveo, mislis da je u drugim drzavama mnogo drugacije? I tamo su sfere sfere, mada se kod nekih Zakon i sprovodi, kod nas je uslovno mrtvo slovo na papiru, jer se i sprovodi... Kako, nisam strucan kao ti, da o tome ocenjujem...
 
Treba se prijaviti na zakonsko boraviste pa nek sns tamo naplaćuje dugove iz izvrsbi.
Isto tako sto prete zatvorom za nesto brzu voznju.Npr ogranicenje 60 ti vozis 76 i padinska skela ako ne platis.Zato brate prijavit se na nuznu adresu pa nek plene muda od labuda.I to sa tim prijavama je dno dna.Za 20 eur duga bi svima na prijavljenoj adresi prodali kucu smradovi jedni.
 
Uputstvo o tome kako izbaciti nekog iz svoje nekretnine, ko se prijavio na vašu adresu, nećete naći NIGDE, jer se neko postarao da se SVI članci o tome pobrišu!
ALI ja sam se potrudio da ih iskopam i podelim ovde sa vama na opšte oduševljenje NARKO KRIMI HOBOTNICE koja vlada BALKANSKIM KALIFATOM!

1. neko se može uvaliti na gajbu vam BEZ VAŠEG PRISTANKA
2. neko se NE MOŽE izbaciti iz gajve vam BEZ NJEGOVOG PRISTANKA!
i šta? to kao nije organizovan kriminal?
pa organizovan je sa samog vrha!

A KAD VAM SE UVALI!.... E ONDA DOLAZE IZVRŠITELJI ZA NJEGOV DUG SVE PO ZAKONU!
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...sitnice-evo-o-cemu-je-rec-i-sta-treba-uradite

zakonu koji su pisali isti oni što su gadjali faraone žabama, jer oni samo da pljačkaju i znaju....

Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?​

QA BIRAČKI SPISAK / 18.03.2022.
Share Tweet Post Email

Pojava da pozivi za glasanje stižu i osobama za koje građani tvrde da ne žive na adresi na koju je poziv upućen, dešava se pred poslednjih nekoliko izbora.

Građani imaju pravo da od MUP-a traže imena osoba koje su prijavljene na adresi njihovog stanovanja.

Koja je procedura?
Zahtev da se dobije informacija ko je sve prijavljen na adresi potrebno je da podnese lice koje je vlasnik stana, odnosno kuće. To je i jedino lice koje je ovlašćeno i može da podnese ovaj zahtev.
Za dobijanje ove informacije potrebna su sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Zahtev napisan u slobodnoj formi u kom će se navesti da se zahteva informacija koja lica su po prebivalištu prijavljena na navedenoj adresi
  • Primerak uplatnice da je plaćena taksa u iznosu od 330 dinara. Informacije o žiro računu i pozivu na broj mogu se dobiti u nadležnoj policijskoj upravi.
Sva ova dokumenta se predaju na pisarnici nadležne policijske uprave, a odgovor će biti poslat poštom na adresu podnosioca zahteva u roku od 10 do 15 dana.
Šta da radim ako je na mojoj adresi prijavljen neko koga ne poznajem?
U slučaju da se ispostavi da je neko prijavljen na vašoj adresi, a da vi niste znali za to, ne postoji mogućnost da tu osobu odjavite bez njenog pristanka. Međutim, možete da pokrenete proceduru za pasivizaciju adrese nepoznatog lica.
Ovaj zahtev podnosi se lokalnoj policijskoj stanici i za to su potrebna sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Kopija dokumenta dobijenog od MUP-a u kome se nalazi informacija o licima prijavljenim na vašoj adresi
Detaljnije informacije o samom postupku i daljim koracima dobićete u nadležnoj policijskoj stanici.
Na moju adresu dolaze pozivi za nek dve zene za koju niko ne zna.Jedan komsija za jednu kaze da je nekada zivela ovde i da je umrla pre vise od 30 godina,a ona druga je jos starija.Od '90-ih mi dolaze stalno ta dva papirica za glasanje i ja im uvek kazem da te zene niti zive tu gde sam ja,niti su zive.Oni koji su tamo odgovorni za spiskove mi traze te papirice,ali im nikada nisam dao.Opet mislim da je to dzabe i da ti glasovi idu vodecim partijama.I tada za Milosevica,pa posle za koaliciju DS i DSS i ostali,pa na kraju za Tomu i vucka.Koriste se mrtvi ljudi za broj glasova i to ko zna koliko.
 
U hrvatskoj su pre 10 god tako iskopavali gde je ostalo recimo par dinara duga i onda nabiju sudske postupke i kamate pa dođu da pljačkaju ljude!

To sad rade u srbiji! LJUDI NAORUŽAVAJTE SE! Porez na pištolj 3000 din!

U srbiji je SPO godinama zaludjivao seljake po selima
da ništa ne plaćaju jer kad oni dodju na vlast sve će biti otpisano
i ljudi su verovali, i lakomo i naivno, nisu plaćali.
Kad je DOS došao na vlast prodavali su krave da plate struju....
a SPO i nije došao na vlast nego DOS, tako da...nije šija nego vrat...
 
Tako je, isto tako niko se ne moze prijaviti bilo gdebez prisustva vlasnika koji kao dokaz prilaze licnu kartu koja se vodi na toj adresi i vlasnicki list.

200w.gif


zaebayesh?
ili je ovo bio zajedljiv post?
PA MIKETIĆ SPREMA TUŽBU PROTIV SLUŽBENIKA MUP-a KOJI JE OVU PREVARU ODRADIO!
ili stvarno misliš da smo svi ovo

53903daf5e682c16a689bb83cd4acf1f.gif
 

Back
Top