Quantcast

Kako da pokrenem NFSMW na 4 obicna cd a da ne izbaci da je potreban cd

afilipov

Početnik
Poruka
5
Skinuo sam sa interneta naj noviju verziju demon toolsa V4.00HE pomocu akohola ga stavim kao image
mountujem ga u demon tools pokrenem sa SAFE DISC4 HIDER 2005 SKULL pritisnem play i opet please insert a .......(probao sam i sa demon tools 3.74 pa isto,da li mozda zavisi od verzije
safe disc-a?Ako zavisi recite mi koji verziju vi koristite?i lokaciju odakle mogu da je downlodujem?

goran78

Obećava
Poruka
57
Dukey:
ja imam nfs na dvd-u i smorio sam se dok sam krekovao,montovao,ma bilo je STRASNO!!!
I ja imam nfsmw black na DVD-u,i evo, ko zna koliko vremena sam utrošio da je preko Alcohola preslikam na hard i pomoću Daemon toolsa aktiviram,ali neće pa neće!!! Čak mi u zadnje vreme za recimo CD 1 na DVD-u traži da unesem serial?!
Ajde,molim te,objasni mi postupak,step by step,šta si i kako si sve uradio,jer ću definitivno od svega ovog da popi*dim.Imam DVD,a kao da ga nemam,jer definitino više neznam šta treba da uradim da bi sve to funkcionisalo.Hvala ti unapred.Pozdrav.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.