KAKO DA KUPUJEM?

Black Moon

Početnik
Poruka
32
Htela bih da kupujem knjige preko Interneta (imam virtuon karticu kod Rajfajzena), ali mi ne polazi za rukom. Isla sam na americki i britanski Amazon, ali kad ukucam adresu, svaki put mi stize poruka da nece da salju u nasu zemlju, iako je prodavac naznacio, "international shipping available". Probala sam i Barnes and Noble, ali tamo je polje 'drzava' obavezno, a date su samo americke.

U cemu je stvar? Jel' ima neki sajt preko koga mogu da kupujem?

Hvala!
 
Evo ovako najjednostavnije objasnjenje:
1. moras da vidis koji sajt isporucuje robu u SiCG pa tek onda kupujes preko njih (ako nadjes ono sto ti treba). Jednostavno banka ti daje virtuon karticu za kupovinu preko neta platis 20€ iko koliko vec to neznam i banka je sa tobom zavrsila a ti ne mozes tako lako da kupujes preko neta jer je nasa zemlja na crnoj listi kupovine a koliko cemo jos da budemo ne smem da kazem i tu je tacka oko price virtuon kartice i ostalih katrica.
Mislim da sam ti malo pojasnio, drugim recicma NE VERUJTE BANKAMA
 
Visa Virtuon radi perfektno na 80% mesta na net-u... Problem nije u kartici, problem je u lokaciji... Naime, nasa zemlja je medju prvih 10 zemalja (svojevremeno je bila prva u toj listi) iz kojih je izvrsena neka prevara sa kreditnim karticama, pa se sajtovi stite tako sto odbijaju sve sto ima veze sa tim zemljama...

Sad but true... Dakle, no-amazon for us...

http://www.knjizara.co.yu/ moze malo toga da zameni ;) ...

Sto se Amazon-a tice, znam coveka koji je ovde otvorio Visa karticu u Delta Banci, i koji je uspeo da naruci knjige... Moras da napravis accout, a onda da posaljes svoj broj kartice na verifikaciju... To ume da omane nekoliko puta za redom, ali kad proradi, eto i amazona za tebe... Doduse, nisam siguran da li tako nesto radi i sa Visa Virtuon karticama...

Poz.
 

Back
Top