Како бисте обукли мушкарца?

I kakav je uopšte zaključak?
Da je svejedno kako izgledamo.Bitno je da imamo para da finansiramo vaš izgled.
Aaaaaaaa..nije baš tako.Odnosno jeste.U suštini to su vaše želje.
Duga je to priča na koju muškarci ne smeju da padaju.
Volite kad muškarac ima glatku kožu?
Svuda.
Jel tako?
Volite kad je zategnut,u formi?
Kad miriše na neko ...voće.
Kad je sve na njemu savršeno čisto..sveže.
Jel tako?
To sve baš i ne ide uz kondukterska odela i izlizane klošarske farmerice.
Znači u suštini kad pričate o muškarcima vas ne zanima ambalaža nego isključivo sadržaj.
Onda ako je tako recite to jasno i nedvosmisleno jer muškarci su uglavnom ograničena bića.
Da ne bacaju pare na skupe gluposti nego da promene režim ishrane upišu teretanu i kupe 5-6 kvalitetnih žileta.

Izvinite na smetnji.Ja sam ovde u prolazu na biciklu.
 
Znači u suštini kad pričate o muškarcima vas ne zanima ambalaža nego isključivo sadržaj.

Da ne govorim u ime svih zena ali za ove koje ja znam, tako je kako kazes...

Bitne su samo neke osnove kod fizickog izgleda...kao recimo da je cist :)
Takodje mozda neke osobine na koje ne moze da se utice, recimo visina...malo koja voli da je muskarac nizi od nje...
 
Da ne govorim u ime svih zena ali za ove koje ja znam, tako je kako kazes...

Bitne su samo neke osnove kod fizickog izgleda...kao recimo da je cist :)
Takodje mozda neke osobine na koje ne moze da se utice, recimo visina...malo koja voli da je muskarac nizi od nje...
Znači krajnje nezahtevne,m?
Pa šta se onda zaključuje iz toga,moja Lorelajn?
Šta bi recimo neki tamo..Pera od toga svega mogao da zaključi?
Šta sve ja mogu da zaključim..
 
Znači krajnje nezahtevne,m?
Pa šta se onda zaključuje iz toga,moja Lorelajn?
Šta bi recimo neki tamo..Pera oz toga svega mogao da zaključi?
Šta sve ja mogu da zaključim..
Zavisi sta ti smatras zahtevnim.
Zakljuci sta zelis da zakljucis.
Vecini zena je bitnije kako se oseca pored nekoga nego kako neko izgleda. Mozda i nije vecini, ne znam...ne mogu da govorim u ime svih zena, niti sam vrsila anketu. Ove koje ja poznajem, radije bi da su srecne pored nekoga, nego da setaju praznu ljusturu pored sebe kako god da je upakovan.
 
Zavisi sta ti smatras zahtevnim.
Zakljuci sta zelis da zakljucis.
Vecini zena je bitnije kako se oseca pored nekoga nego kako neko izgleda. Mozda i nije vecini, ne znam...ne mogu da govorim u ime svih zena, niti sam vrsila anketu. Ove koje ja poznajem, radije bi da su srecne pored nekoga, nego da setaju praznu ljusturu pored sebe kako god da je upakovan.
Vešta sii..
 
zaista nikada nisam cula ni kao tinejdzerka da neka meni bliska osoba prica o muskarcu...uuu kakvo dupe ima, misice, frizuru...tako bih ga iskoristila...
a kamoli o kvalitetu ili boji farmerica, jakni, kosulji...:lol:
ali zato jesam...kako je duhovit...pametan...kako mi je bilo lepo sa njim...mogu da pricam sa njim satima...tako je nezan...muzevan...i slicno...
 
:malav:

1648080163775.png
 
Da ne govorim u ime svih zena ali za ove koje ja znam, tako je kako kazes...

Bitne su samo neke osnove kod fizickog izgleda...kao recimo da je cist :)
Takodje mozda neke osobine na koje ne moze da se utice, recimo visina...malo koja voli da je muskarac nizi od nje...

Има ту неких најсаних и прикривених ствари, ако је то тако једноставно, како се онда објашњава женска несигурност, избирљивост, неодлучност итд...
 

Back
Top