Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

A sto je Neptun tezak u trecoj ?
Djuro negde u daljini imam da si vaga/vaga, tako da se uklapas u pricu gde trece pocinje u strelcu sto menja situaciju bas na taj nacin koji si opisala (obisla sam pola Evrope kolima)
Neptun nije neminovno tezak, nego polje u kom je najcesce trpi negde, zaista unosi neku distorziju.
Moze dati i zatvorenost u simbolici riba -tvoju prema okruzenju, neobicne odnose sa mladjim bracom/sestrama/komsijama, sklonost lazima, kako je treca kuca i trgovina moze dati trgovinu (ako sestom vlada riba) umetninama, opijatima ili ribnjak u posedu kao izvor prihoda -sve u zavisnosti od ostatka znas i sama
 
kad kliknes veca je
ali da ne komplikujemo
aj vidi jos nesto osim voznje kad sam se ovoliko angazovala, ljubav i tako to :lol:
Aaaa, ja sam mislila još veću kartu.:D
Elem, tvoj Merkur je retrogradan i to uvek daje loše uslove vožnje, dakle kiše, poledice ( baš se zadesi da moraš po nekom kijametu da voziš).
Dispozitor tvog Merkura je Mars koji je u konjunkciji sa Neptunom. E, to takodje daje nezgode, klizavice, loše uslove...Merkur ti je na vrhu 8. polja, opet mogućnost za povrede...sa ovim Merkurom, sve moraš da radiš dva puta...ali sa ovim Merkurom , sa vladarom Merkurom 3. kuće i Jupijem kao vladarom 9. kuće, ti bi trebalo da si dobar vozač, da umeš svuda da se snadješ i da se izvučeš...sve u svemu, trebaš biti oprezna, pa čak posebno paziti na vozače oko sebe.;)
 
Vozaci gde ste?
Gde je vama Merkur i kakva kola vozite.. ili volite?
Da probamo da dodjemo do zakljucka kako se u horoskopu vidi nas tip automobila ..

Kako sam ja ne-vozac :wink: necu moci da vam pomognem, stvari koje ne poznajem dovoljno o njima ne polemisem jer nemam iskustva , znam da se boja vozila gleda kroz znak koji je u 3 polju ili bolje kroz kombinaciju vladara polja, pa sa 8 poljem u igri i vladarem polja i da je osnova takva, da ako je vladar 3 i 8 dobro postavljen, da to treba da pratimo a ako je lose postavljen (sklonost ka povredama,udesima, steti, da treba izbegavati te boje kola koliko mozemo, ono, imati ih u vlasnistvu ili izbegavati voznju u njima kad je vladar ili polje u kriticnim godinama napadnut)..samo da doprinesem koliko mogu...
 
Aaaa, ja sam mislila još veću kartu.:D
Elem, tvoj Merkur je retrogradan i to uvek daje loše uslove vožnje, dakle kiše, poledice ( baš se zadesi da moraš po nekom kijametu da voziš).
Dispozitor tvog Merkura je Mars koji je u konjunkciji sa Neptunom. E, to takodje daje nezgode, klizavice, loše uslove...Merkur ti je na vrhu 8. polja, opet mogućnost za povrede...sa ovim Merkurom, sve moraš da radiš dva puta...ali sa ovim Merkurom , sa vladarom Merkurom 3. kuće i Jupijem kao vladarom 9. kuće, ti bi trebalo da si dobar vozač, da umeš svuda da se snadješ i da se izvučeš...sve u svemu, trebaš biti oprezna, pa čak posebno paziti na vozače oko sebe.;)
a voznju da polazem 4 puta :lol:
u sustini trenutno mogu da vozim samo tudja kola a i to retko, nemam jos svoja, ali bas imam jaku zelju za automobilom i jak poriv da vozim, pa kontam da cu ih jednog dana i imati...cak sam sanjala i dok nisam bila vozac neverovatno puno puta kako hitno moram da uzmem automobil i u snu se snalazila sa svim tim papucicama (sto se u rl i nije bas pokazalo kao tako lako:lol:)
thanks a lot
p.s. ako budes NEKAD imala vremena javi mi se na pp za onu ljubav
ja ponesto znam, ali slabo meni ide ovo pogotovo kad mi je 7. em ukljesteno em krcato - tu mi svi vladari:roll:
 
a voznju da polazem 4 puta :lol:
u sustini trenutno mogu da vozim samo tudja kola a i to retko, nemam jos svoja, ali bas imam jaku zelju za automobilom i jak poriv da vozim, pa kontam da cu ih jednog dana i imati...cak sam sanjala i dok nisam bila vozac neverovatno puno puta kako hitno moram da uzmem automobil i u snu se snalazila sa svim tim papucicama (sto se u rl i nije bas pokazalo kao tako lako:lol:)
thanks a lot
p.s. ako budes NEKAD imala vremena javi mi se na pp za onu ljubav
ja ponesto znam, ali slabo meni ide ovo pogotovo kad mi je 7. em ukljesteno em krcato - tu mi svi vladari:roll:
Oooo, da, retro Merkur ume da tera na ponavljanje...ne čudi me, zaista...a da ti postaviš kartu na ''Natalne karte u slikama'', neko će već pogledati, kad stigne- ali konkretno pitanje. Pretpostavljam da ti je momak stranac.:lol:
 
Sudeci po ovom shto sam prochitala vidim da mi planete nisu nimalo naklonjene sutra...poshto putujem do Nisha...

Aktivni tranziti za sutra su mi:
Mercury Square Chiron, exact at 00:49 (L)
Venus Sextile Pluto, exact at 19:44 (L)
Moon Opposition Sun, exact at 09:34
Moon Trine Jupiter, exact at 15:33
Moon Trine Saturn, exact at 19:15
Moon in the 5th House, from 19:18
Moon Opposition Uranus, exact at 01:10

Pokushacu da rastumachim neke delove, nadam se da cete mi pomoci u tome. Merkur (koji mi je u shkorpiji u 9 kuci) pravi kvadrat sa hironom...neko sudbinsko pitanje?
E sad ide najzanimljiviji deo oko voznje...tj. puta...
Mesec u opoziciji sa suncem u 10 kuci,
mesec trougao jupiter u 8
mesec trougao saturn u 8,
mesec opozicija uran (koji je u shkorpiji u 10)...
Venera i pluton takodje u shkorpiji u 9.
 
Kako se vidi u natalnoj karti da li je neko dobar vozac?
Predispozicije za bezbednu voznju kroz aspekte..ili sklonost ka nezgodama...
Koje planete na to ukazuju?
Da li je to Uran u 3 polju?
Ili..?
Video sam na raznim temama komentare o tome ali bi sad
to ovde objedionio..pa da zakljucimo zajedno..

Secam se u jednom horoskopu koji je isao netom kao humoristicki opis znakova. Gde su silno ispljuvali devise da bi na kraju isla recenica: " Device su sjajni vozaci autobusa ":lol:
I ja tako mislim.
 
Kako sam ja ne-vozac :wink: necu moci da vam pomognem, stvari koje ne poznajem dovoljno o njima ne polemisem jer nemam iskustva , znam da se boja vozila gleda kroz znak koji je u 3 polju ili bolje kroz kombinaciju vladara polja, pa sa 8 poljem u igri i vladarem polja i da je osnova takva, da ako je vladar 3 i 8 dobro postavljen, da to treba da pratimo a ako je lose postavljen (sklonost ka povredama,udesima, steti, da treba izbegavati te boje kola koliko mozemo, ono, imati ih u vlasnistvu ili izbegavati voznju u njima kad je vladar ili polje u kriticnim godinama napadnut)..samo da doprinesem koliko mogu...
Moram da priznam da sam i ja nevozac i sve se nesto kanim sad cu,sad cu a nikako
da krenem..
 
Ja sam vozac i mislim da sam dobra ,ali su me astrolozi uglavnom opominjali sto se tice saobracaja.Ne zbog svoje voznje vec da pazim sa kim sedam.
Valjda zbog Neptuna i Marsa u trecem polju.
A ja tako volim voznju nocu....obozavam.To je jedna od stvari koja me tako opusta.
 
Hm, nece da moze bas ovako prosto.
Merkur je osnovni simbol, ugrozen od urana daje nervcike koji psuju i prosto se ne osecaju dobro na poziciji vozaca. Ovo je jedino sto je skoto uvek tacno jer simbolika Me/Ur je nervni impuls, pa preneseno u osnovna znacenja znaci bas to. S druge strane ugrozen od neptuna moze dati osobu koja je po mraku los vozac, ali tu vec zaista mora da se gleda ko kojom kucom vlada.
Vladar trece je onaj kog pratimo, a njegovi aspekti su ono sto diskutujemo. Merkur je prosto uvek prisutan u ovoj prici.
Uran u trecoj nije zgodan, kao ni neptun, ali to opet zavisi od njegovih aspekata... ako imas fenomenalnog urana, nece bas da ce ti neko zlo doneti, pre ce se odraziti na nesposobnost jasnog verbalizovanja -zabuckivanje, prebrz govor...

Sve zavisi od toga gde je merkur. U blizancima ili jos lepse u devici, pa u lepom aspektu -pa nema poljeg vozaca od njega. U ribama, strelcu, pa jos napet pod nekim aspektima e tu vec govorimo o losem vozacu

Moram da priznam da sam i ja nevozac i sve se nesto kanim sad cu,sad cu a nikako
da krenem..

Da li znaci da bi ja bio dobar vozac.. jer je moj merkur u blizancima u 9. polju?
 

Back
Top