Kakav ishod očekujete u Beogradu?

Ako se ponove izbori u Beogradu šta će se dogoditi?


  • Ukupno glasova
    20
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Opozicija bez odluke o mandatima, stranci sugerišu da ih treba uzeti

Neki predstavnici EU i partija iz zemalja Unije sa kojima ovdašnja proevropska opozicja sarađuje smatraju da bi predstavnici liste “Srbija protiv nasilja” trebalo da prihvate mandate koje su osvojili na izborima 17. decembra i da nastave borbu protiv krađe izbora koju su započeli, saznaje Danas iz opozicionih redova.
 
Poslednja izmena:
sns je disciplinovana masinerija. ostala praksa iz radikalskih dana. verujem da ce da se usijaju telefoni u bg, da ce koordinatori da rade prekovremeno, da bi se iscimali svi clanovi na glasanje, dok ce ovi obicni gradjani da ostanu kuci jer nema smisla...

zbog toga ce sns da ima mnogo veci procenat nego u prvom krugu glasanja
a naravno, satro opozicija ce do predstaviti kao epsku kradju i poziv na neke nove demonstracije... :kafa:
Mene niko nezove,ja glasam po razumu i savesti.A razum i savest mi govori da se najbolje zivi danas pod vlasti SNS-a.
Da glasam naosnovu ega trebao bi da botujem za Nestorovica posle izjave da su ljudi sa plavim ocima vanzemaljskog porekla.A plave oci ima i onaj zbog kojeg bi mi neki sekli jajca.I pokojna Tijana je imala plave oci.
Nestore blatis pokojnu Tijanu Juric.
 
Mene niko nezove,ja glasam po razumu i savesti.A razum i savest mi govori da se najbolje zivi danas pod vlasti SNS-a.
Da glasam naosnovu ega trebao bi da botujem za Nestorovica posle izjave da su ljudi sa plavim ocima vanzemaljskog porekla.A plave oci ima i onaj zbog kojeg bi mi neki sekli jajca.I pokojna Tijana je imala plave oci.
Nestore blatis pokojnu Tijanu Juric.
ooo gusko nasa, pa nema te nesto. skoro da si zafalEo
 
Ocekujem da vi u Srbiji dozivite prosperitet pod novom starom vladom SNS/SPS

416298562_345183484976991_8273878119458887751_n.webp.jpg
 
Šta će biti sa odborničkim mandatima u skupštini Beograda. Da li ćete ih prihvatiti i kakav je tu stav koalicije?

Povodite se tviter javnošću i bavite se mandatima u skupštini grada koji su nebitni. Suština je u tome da li ćemo uspeti da nateramo mafijaše koji su na vlasti da prihvate promene izbornih uslova i nove izbore na svim nivoima. Bez toga nema promena nigde, pa ni u Beogradu. Da nije bilo birača sa lažnim prebivalištima lista Srbija protiv nasilja bi završila na 37 odsto, a lista SNS-a na 34 odsto. I sa DSS-om i POKS-om bi bili na granici da formiramo vlast.

Treba da razmišljamo kako da kada dođemo do novih izbora uz drugačije uslove podignemo izlazbnost za još nekoliko procenata naših birača i kako da nam ne propadne nijedan glas. Mislim da je vreme da prestanu i najblaže međusobne optužbe unutar opozicije i da još ujedinjeniji izađemo na beogradske, ali i na parlamentarne izbore za koje verujem da će takođe biti održani.

Sa Šapićem niko , ko ne mora, ne priča ni u njegovoj stranci
Kakve su mogućnosti za ponavljanje izbora u Beogradu, ako SNS, SPS uspeju sa Nestorovićem da formiraju odborničku većinu, ili da bar vrbuju nekog od odbornika DSS na šta, čini se igra, Šapić?

Šapić? Čovek koji ima nekretnina kao da je u Italiji igrao fudbal, a ne vaterpolo? Sa kojim niko, ko ne mora, ne želi da priča ni u njegovoj stranci? Za koga Nikola Nikodijević, gradski lider SPS-a govori da je osoba sa kojom je nemoguće sarađivati? Nebitno je šta Šapić planira.

Odluku donosi Vučić koji za razliku od Šapića shvata da bi formiranjem vlasti na takav način gurnuo prst u oko celoj Evropi. Svi zaboravljaju da SNS i SPS ovoga puta čak ni uz svu krađu nemaju dovoljno odbornika da formiraju vlast, kao i da su prošli put ove dve stranke sa Šešeljem osvojile 47odsto, a sada manje od 44 odsto glasova. Svako ko ne sluša stav građana neslavno završi.

Sada sa ove distance gledano, da li je bila greška to što ste tražili prevremene izbore, a da izborni uslovi od medija, preko biračkih spiskova, nisu promenjeni?

Pre 18 meseci sam tražio od Vučića proveru biračkih spiskova i paritetna biračka tela. Stranka slobode i pravde, Zeleno-levi front i Pokret slobodnih građana su dva puta pisali OEBS-u, Evropskom parlamentu i Evropskoj komiisji tražeći primenu preporuka ODIHR-a koje predviđaju sve što ste u pitanju naveli, kao i promene što se medija tiče, funkcionerske kampanje… Dakle, sve vreme tražimo promene izbornih uslova, ali ispunjenje tih zahteva ne zavisi od nas.

Na izbore smo izašli svesni svega toga i uspeli smo da dokažemo razmere izborne krađe na šta ni Evropa više ne može da žmuri. I otvoreno govorili da ćemo se protiv krađe izbora boriti svim demokratskim sredstvima. Posle deset puta ponovljene laži Aleksandra Vučića da sam pretio nasiljem na sastanku sa šefom misije ODIHR-a i oni su se oglasili i potvrdili da sam govorio o tome da nećemo priznati rezultate ostaverene na krađi i da ćemo, ako se to desi, organizovati mirne proteste.
 
Izbori su totalno neregularni zbog fantoma sa fiktivnih adresa koji su glasali i ne samo zbog njih te tabele ne pokazuju ništa realno odnosno možda je realno to za prigradska ta naselja ali ovo gde su uvozili fantome za ove ostale opštine to mačku o rep što bi reko tu jedan koji je realno mnogo slabiji nego što se prikazuje na tim tabelama
 
Poslednja izmena:
Glasači Dveri/Zavetnika/Narodne/DJB će se verovatno deliti na Miloša i Nestora. Ako neće skroz da propadnu ostaje im samo da se nekome od njih dvojice prišljamče. Pošto je Nestor solo igrač onda im ostaje samo da se pokaju što nisu potpisali Milošev papir i sada ga potpišu ako on to i dalje želi. Jedino od te ekipe trebalo bi Zavetnicu kazniti dodatno pa je odbiti. :per:

Evo Vucic podelio pohvale Milici zavetnici, Seselju a Sutanovca (unistitelja vojske Srbije) sprema za ambasadora u Americi.
To mora nesto da znaci. Verovatno ce se sada koncentrisati na kradju glasova od MI pokreta iz naroda. U medjuvremenu pokusava
da ih imitira sa sa kulturnim ponasanjem.
:hahaha:

 
Poslednja izmena:
Mene niko nezove,ja glasam po razumu i savesti.A razum i savest mi govori da se najbolje zivi danas pod vlasti SNS-a.
Da glasam naosnovu ega trebao bi da botujem za Nestorovica posle izjave da su ljudi sa plavim ocima vanzemaljskog porekla.A plave oci ima i onaj zbog kojeg bi mi neki sekli jajca.I pokojna Tijana je imala plave oci.
Nestore blatis pokojnu Tijanu Juric.
Sve sto si rekao je nebitno. Cak ni tvoji SNS sendvici nisu vecni.
:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top