Kafana Kafić na kraju Vaseljene

Kao da fijasko sa takmicenja nije dovoljan... Mislim da cu zamrzeti matematiku ubrzo. Radimo najdosadniju mogucu oblast iz matematike: Polinome. I imam kontrolni iz toga prekosutra. Nije da ja to ne znam ali sanse da uradim kontrolni bez greske su nepostojece.

Ako su polinomi ono sto najvise mrzis cekaj da dodjes do Analiticke geometrije ili matematickih nejednakosti :lol:

Ma daaaaj polinomi su bas lagani samo treba biti skoncetrisan u momentu radjenja :mrgreen:
 
Kao da fijasko sa takmicenja nije dovoljan... Mislim da cu zamrzeti matematiku ubrzo. Radimo najdosadniju mogucu oblast iz matematike: Polinome. I imam kontrolni iz toga prekosutra. Nije da ja to ne znam ali sanse da uradim kontrolni bez greske su nepostojece.

I nemoj da mrzis matematiku zbog toga, nije vredno, procice polinomi smejaces se zbog cega si se nervirao kad dodjes do trece cetvrte godine :mrgreen:
 
Ali to je taaaako sablonski! Ni trunke logike. Cist sablon. I to onaj dosadan, koji oduzima pola sata po zadatku :evil:


Samo polako, nauci da ne gresis. To je najvaznije.


Nego, polozio ja metode optimizacije. Dobro, ostao jos usmeni, znaci da naucim malo za usmeni i :manikir:

E ako ikad budes imao prilike da se upoznas sa metodama optimizacije, neces znati da li da pevas ili places od muke.
 
E sad sam zezno stvar. Dobio sam virus koji mi je zarazio explorer.exe Naravno AVP ga je obrisao, ali sad nemam ni start meni, ni desktop, ni ikonice.... a kako sam pokrenuo firefox, ne pitajte. Sad cu da skinem explorer.exe sa majkrosoftovog sajta....
 

Back
Top