Kafana Kafana "Žalosna sova"

Jedan naš prijatelj je nagrabusio, mada ne znam zašto... Dr. Nitro je posle svega dobrog šta je uradio u ovoj kafani razrešen funkcije moderatora, što mislim da je glupo... On je taj koji je čistio ovaj podforum od spama, flooda i ostalog, uvek se nalazio za svako rešenje problema. Ovde nikad nije napravio problem. Apelujem na administratore da ga vrate na poziciju na kojoj je bio, jer u suprotnom ovde može da nastane haos i anarhija. Mislim da niko od administratora i moderatora ovde ne zalazi (osim neše juče i jominija pre par dana) jer svi imate Vaše podforume. Ovaj je sad, čini mi se, i zvanično bez moderatora.
Ako ima nekog ko se slaže- neka kaže.


Slazem se Milane!!!

@tamo neki tip,

Nije neopravdano banovao nikoga , decaci iz SJK su preterali ...posebno mi se "dopalo" ono s barbikom u lovacko-ribolovackoj kafani s prve strane....:thumbdown:
A mi smo male veverice...:mrgreen:
Nemam nista protiv da nekome bude dosadno ali imam protiv da nam zatrpava i upropasti potpuno temu na kojoj pise za koga je...cak i za sve dobronamerne , ne za one koji guse s vojnickim poretkom i ostalim budalastinama, koje nisu vredne ni da se pomenu.

Moze da otvori novu temu, ako mu mod dozvoli: za one kojima je dosadno i ceo dan provode na forumu, za smarace, pa nek se samosmaraju do mile volje, da ne smaraju i nas.

Ovaj podforum je za lovce i ribolovce , ko voli nek izvoli...nemoj da gusi .
 
Poslednja izmena:
Lovci! Možete li da prihvatite upozorenje administracije da je na tu temu stavljena tačka?Momci su dobili ono što su tražili uz odredjene žrtve u svojim redovima. Na svojim temama su po tom pitanju su tačku stavili . Sta vi sada isterujete? Njihova in vazija na ovu kafanu nije bila uperena protiv vas. Ostavite ih na miru ako želite da imate temu na kojoj ćete moći nesmetano da se sastajete.
 
....sve covek mora sam....

pivo.gif
 
gospodo,
administracija je donela odluke, i o njima se vise nece diskutovati.
i to vazi za sve.
dok ne bude postavljen novi moderator, pdf ce konstrolisati supermoderatori.

AVEEE!!! :cool: :mrgreen:

nemoj neko da je pisnuo....:rtfm: :mrgreen:
Odluke o kojima nije dozvoljeno raspravljati, po pravilu su: lose odluke, ali postujem, necemo diskutovati vise uopste!!!

:hvala: na paznji gospodine Koto

-------------------------------------------------------------------------
@v.v.ilic
mi, lovci nikoga nismo ni dirali, da bi sada trebalo nekoga da ostavljamo "na miru". Nasa Tema, lovacko-ribolovacke Kafane u kojoj su i bili, i dobrodosli svi ljubitelji prirode je upropascena i ovakva kakvu ste je napravili za nas, ne treba nam, ne zelimo je i necemo vise svracati ovde. Tako da ti je to comandante, "shot" iz prazne puske...:whistling:

Ne mogu da verujem da je neko posle svega, mogao da napise ovako nesto kao ti..:confused::eek:

Lovci! Možete li da prihvatite upozorenje administracije da je na tu temu stavljena tačka?Momci su dobili ono što su tražili uz odredjene žrtve u svojim redovima. Na svojim temama su po tom pitanju su tačku stavili . Sta vi sada isterujete? Njihova in vazija na ovu kafanu nije bila uperena protiv vas. Ostavite ih na miru ako želite da imate temu na kojoj ćete moći nesmetano da se sastajete.
__________________
V.V.ILIC je živa legenda


:bye:
 
Poslednja izmena:
Ljudi, zbogom... U ovu kafanu više ne kročim. Tačnije, na ovaj forum. Koliko je nekad bio super, sad je shit teški. Umesto da se priča o onome o čemu bi trebalo, tačnije o onome o čemu se pričalo, priča se o svemu ostalom. Ne želim više da budem na istom mestu gde se sastaje ovakva "ekipa"
@knife, Eva: naleteću jednom u 100 da se čujemo, čisto da ostanemo u kontaktu.
Hvala jominiju, Dr.Nitru, neši, što su probali od ovoga da naprave nešto normalno...
Evo, hvala na druženju... Čućemo se...
Knife, uskoro krećem izradu nekih oštrica, pa ću Vas nahvatati oko nekih detalja...
До свидания!
 

Back
Top