Kafana "Game over"

Treba mi ime jedne stare igre, mislim da je u pitanju SEGA ili Super Nintendo.
Svega cega se secam jeste lika koji sedi kao u nekoj pilotskoj stolici, i mislim da mu je jedan deo lica kao kod terminatora.
Uglavnom dosta stara igra, kadrovi vuku na fazon starih filmova kao sto je Carli Caplin, prvo lik izgovori recenicu pa u novom kadru ide tekst, itd...
I mislim da se radnja desava u svemiru.
Zna li neko o kojoj igri je rec? :ceka:
 
E alo gomilo. Aj sad, da vidim, diž'te ruke oni koji su ovde harali u periodu davnih 2006-2008 godina! Oni iz vremena Caleta i mog zuluma Kljucarstva!
A modovi, dajte malo sredite ovaj ćumez od podforuma, znam da je urnebesan posao za živce, al šta da se radi.
 
Poslednja izmena:
E alo gomilo. Aj sad, da vidim, diž'te ruke oni koji su ovde harali u periodu davnih 2006-2008 godina! Oni iz vremena Caleta i mog zuluma Kljucarstva!
A modovi, dajte malo sredite ovaj ćumez od podforuma, znam da je urnebesan posao za živce, al šta da se radi.

2a60ajb.jpg


lepo bi bilo neki sw opet da pikamo z;)
 
Imam jedno pitanje: Kako se zove igrica - automobilcici/formule, pticija perspektiva ali nije u dve dimenzije vec u 3d, imas mogucnost za kreiranje sopstvene staze gde moras da ucrtavas putanju po kojoj ce se kretati botovi(kompjuter) kada budes igrao sa njima.
Fenomenalna igrica ali ne mogu da je nadjem imao sam je pre 6-7 godina.

Inace imas i trosenje goriva pa moras povremeno u pitstop ako igras dosta krugova. U boksu/pit stopu se nalaze coveculjci predstavljeni u primitivnom obliku kao neke tackice ili valjkovi bolje reci koji kada ih pokupis slucajno auticem prospu krv na stazu haha. Ali se ubrzo vracaju na svoje mesto.

Da li je neko igrao ovu kul igricu i da li zna kako se zove jer ne mogu vise da se setim.

I najbitnije kako da ponovo dodjem do te igrice!!!??

Stvarno je kul i zanimljiva. Hvala!!

:hvala:
 
Једно питање имам, да ли неко зна игрица " World War Z" хоће ли бити да се купи у продавницама? Када излази Скајрим онлајн и хоће ли бити бесплатан?
 
Imam jedno pitanje: Kako se zove igrica - automobilcici/formule, pticija perspektiva ali nije u dve dimenzije vec u 3d, imas mogucnost za kreiranje sopstvene staze gde moras da ucrtavas putanju po kojoj ce se kretati botovi(kompjuter) kada budes igrao sa njima.
Fenomenalna igrica ali ne mogu da je nadjem imao sam je pre 6-7 godina.

Inace imas i trosenje goriva pa moras povremeno u pitstop ako igras dosta krugova. U boksu/pit stopu se nalaze coveculjci predstavljeni u primitivnom obliku kao neke tackice ili valjkovi bolje reci koji kada ih pokupis slucajno auticem prospu krv na stazu haha. Ali se ubrzo vracaju na svoje mesto.

Da li je neko igrao ovu kul igricu i da li zna kako se zove jer ne mogu vise da se setim.

I najbitnije kako da ponovo dodjem do te igrice!!!??

Stvarno je kul i zanimljiva. Hvala!!

:hvala:

Trackmania mozda?
 

Back
Top