Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VIKEND_3.jpg
 
E Srbijo,sta sve necemo postati,bugari,rumuni,nemci,austrijanci pa i francuzi....Nemojte me shvatiti pogresno,podrzavam sve mlade ambiciozne ljude koji shvataju da u Srbiji mogu samo stagnirati i ziveti zivot tek da se zivi.,u njihovoj teznji da svoj zivot iskoriste maksimalno.Samo sam ogorcena i tuzna sto smo na dobrom putu da nestanemo kao nacija,osipa nam se dobro seme,ostaje kukolj,tako da smo osudjeni na propast.A kao pripadnik te nacije i potomak ljudi za ponos,ne mogu biti sretna nasoj sigurnoj propasti.

Potpisujem sve sto je napisano i sam sam jedan od tih koji bi bio srecan da dodje do pasosa EU ... Za sve je kriva politika koja je dovela do toga da je svuda bolje nego ovde a najsrecniji bih bio kad bih imao uslove za normalan zivot u mestu u kom zivim...
 
Поставио сам нову тему...МУЗИЧКУ...јер сваки форум мора да има неку тему за опуштање и дружење путем пријатне музике која неки пут може да замени и текстуалне поруке...:think: :aha2:

АЛИ НИКО ОД ВАС ДА СЕ ..МАКАР ПРИДРУЖИ...:(

:aha2: Ako knjiga koju bi ste željeli da pročitate još nije napisana onda vi morate biti taj koji će je napisati. :aha2:
 
Поставио сам нову тему...МУЗИЧКУ...јер сваки форум мора да има неку тему за опуштање и дружење путем пријатне музике која неки пут може да замени и текстуалне поруке...:think: :aha2:

АЛИ НИКО ОД ВАС ДА СЕ ..МАКАР ПРИДРУЖИ...:(

66801603_1290207883_21f79b5ae250dd3801b732b9150ed80d.gif
 
Поставио сам нову тему...МУЗИЧКУ...јер сваки форум мора да има неку тему за опуштање и дружење путем пријатне музике која неки пут може да замени и текстуалне поруке...:think: :aha2:

АЛИ НИКО ОД ВАС ДА СЕ ..МАКАР ПРИДРУЖИ...:(
Pridružili smo ti se..;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top