Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...dobro vece TetkaD:)
...tema je ustvari tipa kafanceta u kome mozemo da pricamo o cemu hocemo, samo bez psovanja, ili sto bi nasa Helena33 koje odavno nema ovde,
rekla bez lajanja molim:lol:

...hvala na kiflicama, ja sam na dijeti, ali od gledanja se srecom jos niko ugojio nije...
 
Supar,taman kako sam i mislila,i sigurna sam da će mi dobro doći malo ćaskanja sa vama,jer ja sam malko,,,,,šta da uvijam starija,čim sam tetka.Jao kiflice sam ostavila ni ja nesmem da ih jedem ne zbog dijete neki drugi problem al ću ipak prekosutra da se najedem.Neću da se patim gledajući.
Laku noć pa se opet sretnemo tu:):ok:
 
..koliko "malo" starija:)
..mozda smo i vrsnjakinje i ja sam "malo" starija:lol:
..ni nemoj da trpis gladna, to je najgore sto mozes sebi da uradis...
..svrati cesce pa da caskamo ovde...drago mi je da ova tema ponovo pocne da zivi...
 
Dobro veče iako je davno prošlo a ja se evo spremam na spavanje.Gde ste vas dve to ,u kom delu zemljice,kada je 17 stepeni.Kod mene u Sremu hladnoća,jutarnji mrazevi .Malo sunca u toku dana....
E sada ovoliko i laku noć.A da ja sam ušla u sedmu decenij,što vi sigurno niste:)
 
Ajme jedna se sunča druga čisti a ja uživam makar danas.Spremila neki dan a nema ko da isprlja.Zato uživam kada moji zmajići dođu pa naprave dar-mar,barem znam čemu makar na trenutak služi ovolika kuća.:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top