Kafa

Uglavnom, ne pijem kafu uopste niti sam je pre pila jer mi smeta. Zadnji put kada sam pokusala da popijem kafu, posle nekoliko gutljaja je srce pocelo da mi preskace, rad srca se ubrzao, imala sam stezanje tih misica blizu srca. Mislila sam da cu da capiknem tako da kafu vise ne hvala. Ne mogu cak ni Nes kafu.
 
Zavisi kako kada. Nekada mogu popiti 3 kafe zaredom i ne bude mi ništa. A nekada popijem dve i osećam da me nešto probada srce. Osećam se izuzetno hiperaktivnim, toliko da bih se tresao. 😅
 
al bi bilo
uzrok smrti - kafa
:hahaha:
koji sam baksuz

pazite ovo, kafu ne mogu da pijem ali dobro, ne volim ukus sem Nes kafe ali i nju ne pijem uopste posto mi i to smeta. Ne pusim jer mi smeta dim, alergija mi se aktivira. Ne mogu da smrcem drogu jer i ovako imam problema sa sinusima, jos mi i to treba... A ne mogu ni da se fiksam jer se plasim igala i padnem u nesvest kad vadim krv :rotf:
 
Pisala sam par puta već. Kafu volim da pijem, a mogu i bez nje. Danas sam popila... 2 šolje crne kafe (oko 4dl) i oko 3dl nes kafe. Mogu da je ne pijem uopšte, nisam zavisna, samo volim ukus kafe.

Kada imam napad migrene, a nemam prigodan lek kod sebe, popijem dupli espresso ili duplu jaku crnu kafu, energetski napitak i Cafetin. I onda zaspim posle toga.
 

Slične teme


Back
Top