KADA ŽENE PSUJU

Psovke su ruzna navika,stvar vaspitanja i shvatanja.nekome «leze» sto bi rekli nekome ne.Mogu biti i «opasne» haha..Jednom bese ispred semafora neki Baja pravio se pametan, sekao i nisam htela da ga pustim..otvori prozor i rece mi: pu.shi ga plavusho..ja onako ljuta odvratih: ma ..hebi se..kad krenu Baja iz kola sa sve otprilike1,90 m visine narogushen..sreca otvori se zeleno, ja dadoh gas i ..od tada se ne svadjam preko volana, za svaki slucaj....iako se desi da u kolima opsujem u toku voznje :-D
 
Jedna od najcescih psovki kod nas koliko ja znam je.. ebem ti..tu sada ima citav repertoar..pocinje od najuze rodbine pa se prelazi na siru familiju..spisak je poduzi....
 
hm, pa da, ali neko je pomenuo, nekom stoji ,nekom ne!
Meni nikad nije stajalo, i ne praktikujem bas, ali jednom mi se omaklo - i tadasnji momak mi je rekao kao nemoj vise! i jos jedan drugi... malo cudno jel' da? ali eto, dokaz da mi stvarno ne ide, ali svakako nije bas lepo cuti
 
majcheki:
Ma mene psovanje ponekad strašno opusti - u trenutku mi pukne film i tad mi je veliko olakšanje.
Pogotovo na poslu!
Ako bih otišla iz krajnosti u krajnost, rekla bih da gotivim kočijašice - uglavnom su super likovi, opuštene i jednostavne. I znaš brate mili šta hoće i koji im je.
Ove primadone, što umesto bilo kakvih reči zatrepću nekoliko puta i okrenu glavu na drugu stranu mi idu na živce.
Tako isto i s tipovima...
Psovke su ponekad tako dobra terapija....... uhhh :lol:
Kulturne i lepo vaspitane devojke ne psuju :oops:
Nemoj traziti izgovor za svoje lepo vaspitanje :roll:
Dama ne TREBA nikad da pomisli na ruznu rec a nekamoli na psovku :evil:
S... .. b... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kučka:
Desi mi se po nekada da kresnem neku psovku tipa ..ebem li ga..i tada me svi zacudjeno gledaju.Valjda zato sto u osnovi to ne radim. E sada,pitanje:

Kako Vam zvuci kada cujete zene da psuju ili sta mislite o psovkama uopste.?


STA DA TI KAZEM KUCKICE,(JER VIDIS DA NE VOLIM NI "KUCKO" DA TI KAZEM)STVARNO NIJE LEPO, ALI STVARNO, SLAZEM SE DA TO NEKOJ STOJI, ALI U PRINCIPU, ZENA KOJA PSUJE GUBI NA SARMU, I DJELUJE NEGATIVNO NA MUSKU POTENCIJU, ZENA KOJA PSUJE NE MOZE U POTPUNOSTI ZADOVOLJITI MUSKARCA, JER DJELUJE PROSTACKI I TU SE GUBI VOLJA ZA SEKSOM, SVAKI MUSKARAC ZELI DA U RUKAMA IMA NESTO NJEZNO, SARMANTNO, DRAGO, ZENSTVENO. ZAR NE... A NE NEKOG TRANSVESTITA.
MENE JE CAK ODVRATNO KAD U KAFICU VIDIM ZENSKU SA FLASOM PIVA, NEZNAM KAKO ME SVACAS, U STVARI SVACAS ME DOBRO, NISMO JA I TI SLUCAJNO PAR....UN BACIO!!!!!!!!!!
 
ja sam sve finija i finija.
sa psovke "ma zabole me q", presla sam na psovku "e, zabole me dj.ok.a", a verujem da cu, ako budem nastavila ovim tempom stici i do psovke "zabole me uvo".
takodje, tu i tamo sam "psovku id' u ..." zamenila psovkom "id' u persun".
i na kraju sta reci...sve u svemu - lepse je sa kulturom. :lol: :D ;)
 
S_K_V_O:
ja sam sve finija i finija.
sa psovke "ma zabole me q", presla sam na psovku "e, zabole me dj.ok.a", a verujem da cu, ako budem nastavila ovim tempom stici i do psovke "zabole me uvo".
takodje, tu i tamo sam "psovku id' u ..." zamenila psovkom "id' u persun".
i na kraju sta reci...sve u svemu - lepse je sa kulturom. :lol: :D ;)


Ma da.I ja isto, evoluiracu jednog dana do ciste finoce, ko dragi kamen.
Jos uvek psujem dok vozim, lepo se izvinim unapred suvozacu i putnicima, lepse je sa kulturom. ;)
I da , kao sto neko rece, ne psujem vise nikog preko volana a da postoji i najmanja mogucnost da me taj neko cuje, nego onako za sebe iza zatvorenih prozora.... sto je sigurno sigurno, malo falilo da me neki tip fino ispegla, pa ko velim da ne cackam nikog bez preke potrebe......srecom vozim brzo pa sam se spasla na vreme-nije mogao da me stigne, doduse omakne mi se taj srednji prst ponekad, navika je cudo, al onako bez teksta samo slika bez tona, al u najavi vec gledam gde da begam! :) ;)

Ma bre i ta kultura je ponekad precenjena.
;)
 

Back
Top