Kada musko i zensko spavaju zajedno

Cao,

Kako se to zove kada dvoje musko i zensko spavaju u isti krevet a ne diraju se, nego tek tako spavaju.
Da li sa moralnog gledista je to seks ili jednostavno spavanje koje je mozda inicirano hladnim vremenom ili u nedostatku mjesta za spavanje.

Znate kada dodju gosti i jednoj od cura zapdane da spava kod muskarca a da se ne diraju nego tek tako da odspavaju da li se to zove sramotnim cinom i da li je to seks a pogotovu ljubav.Mislim da nije ni seks a ni ljubav nego samo spavanje.

Zove se propuštena prilika....:lol:
 
Cao,

Kako se to zove kada dvoje musko i zensko spavaju u isti krevet a ne diraju se, nego tek tako spavaju.
Da li sa moralnog gledista je to seks ili jednostavno spavanje koje je mozda inicirano hladnim vremenom ili u nedostatku mjesta za spavanje.

Znate kada dodju gosti i jednoj od cura zapdane da spava kod muskarca a da se ne diraju nego tek tako da odspavaju da li se to zove sramotnim cinom i da li je to seks a pogotovu ljubav.Mislim da nije ni seks a ni ljubav nego samo spavanje.

sto? prigovorila ti zena? :lol:
 
Bilo je to ovako...Devojka ili jos bolje zena postavljaca teme je jednu noc ostala zavejana sa zgodnim kolegom u planini i sta ce gde ce mrak je a jedan krevet,jedna stvar je vodila drugoj i njih dvoje prespavase tu ledenu noc u istom krevetu,naravno zgodni kolega nije ni pokusao da iskoristi situaciju a i devojka je bila od onih postenih,te su samo slatko lalali snom pravednika .Bar su se dogovorili da im to bude prica za javnost;)....
 
Cao,

Kako se to zove kada dvoje musko i zensko spavaju u isti krevet a ne diraju se, nego tek tako spavaju.
Da li sa moralnog gledista je to seks ili jednostavno spavanje koje je mozda inicirano hladnim vremenom ili u nedostatku mjesta za spavanje.

Znate kada dodju gosti i jednoj od cura zapdane da spava kod muskarca a da se ne diraju nego tek tako da odspavaju da li se to zove sramotnim cinom i da li je to seks a pogotovu ljubav.Mislim da nije ni seks a ni ljubav nego samo spavanje.

Retoricko pitanje, odgovorio si sam sebi:)
To je ok ako su prijatelji, nepristojno ako su poznanici, divno ako su ljubavnici-par:);)
 

Back
Top